Периферни уреди за игри на состанокот

Како еден од најдобрите брендови и компании за периферни уреди за игри во Кина, целта на Meetion е да ги задоволи нашите клиенти и играчи ширум светот со висока прецизност и сигурен квалитет за да се осигура дека секој клиент и играч може да се чувствува удобно и уверено со нашите периферни уреди за игри во нивните апликации. Глувчето за игри на Meetion и тастатурата за игри на состаноци или другите периферни уреди за игри нашироко ги најдоа своите апликации од пазарот поради нивните убави својства. Тие имаат многу карактеристики кои гарантираат популаризација и примена.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Голем проширен гејмер биро за гејмерски глушец P100

Голем проширен гејмер биро за гејмерски глушец P100

Арт. бр.: MT-P100Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344731394Опис: Голема продолжена подлога за глувче за игри
Глувче за игри на среќа со USB кабел M975

Глувче за игри на среќа со USB кабел M975

◆ Моделот за локализација на напредната оптика може слободно да се движи на која било површина (освен стаклото).◆ Висока резолуција, одговор чувствителен на игри.◆ 5 милиони пати долг работен век на микропрекинувачот.◆ Високо полимерни влошки за нозе отпорни на абење, 10 пати посилни од вообичаените.◆ Природните се дизајн во согласност со обликот на дланките.◆ USB интерфејс со голема/целосна брзина, 480 MBPS од брзината на пренос за секоја секунда.◆ Игри, прекинувач за режим на контрола на мултимедија.◆ Четири DPI пренос.
Кожна лежечка столица за игри за е-спорт со потпирач за нозе CHR22

Кожна лежечка столица за игри за е-спорт со потпирач за нозе CHR22

Опис:  Кожа, прилагодлива ограда, скалабилна столица за игри на потпирач за нозе
Држач за кабли за кабли со жица за банџи со држач за игри на среќа U001

Држач за кабли за кабли со жица за банџи со држач за игри на среќа U001

Држач за кабел со жица за банџи за глувче U001◆ 4 порти со целосно напојување◆ За управување со уред + кабел◆ Zero-Drag банџи на глувчето◆ Директен пристап до пристаништето◆ Безбеден + стабилен држач◆ Со MeeTion - ЛОГО син сјајShenzhen Meetion Tech Co. Ltd. Најдобар држач за банџи за глувче Жичен држач за кабел U001 Добавувач
ЗА Состанокот

Shenzhen Meetion Tech Co. Ltd.

Уште од своето основање, деловната филозофија на Meetion е „Промовирање на развојот на науката и технолошките производи, продлабочување на иновативноста на науката и технолошката услуга“. Серија дизајн на модни периферни уреди за игри& уникатни идеи& компјутерски игри и компјутерски периферни уреди со врвен квалитет& додатоците се успешно пласирани под таа филозофија.


Најдобрите периферни уреди за игри Јачина на компанијата: Поседување на повеќе од 200 вработени; Фабричка површина повеќе од 10000㎡; Шест целосни автоматски производствени монтажни линии; Повеќе од 10 целосно интелигентни машини за обликување со инјектирање; Периферните уреди за компјутерски игри и додатоците за компјутер месечно даваат повеќе од 800.000 комплети. Ние го полагаме и строго го имплементираме меѓународниот систем за сертификација на квалитет ISO 9001: 2008. Сите производи на meetion ја поминуваат меѓународната сертификација CE, FCC, RoHS и REACH, итн.


Поради добрата репутација, совршениот квалитет и дизајнот на високо ниво, постојан прилив на производи се извезуваат од MEETION во другите земји и региони во светот; а исто така воспоставивме добри односи на соработка со познатите ИТ компании меѓу земјата и странство.

ВО КОНТАКТ СО СРЕДБА

Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на производи за периферни уреди за компјутерски игри!

Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање