Периферни уреди за игри на состанокот

Како еден од најдобрите брендови и компании за периферни уреди за игри во Кина, целта на Meetion е да ги задоволи нашите клиенти и играчи ширум светот со висока прецизност и сигурен квалитет за да се осигура дека секој клиент и играч може да се чувствува удобно и уверено со нашите периферни уреди за игри во нивните апликации. Глувчето за игри на Meetion и тастатурата за игри на состаноци или другите периферни уреди за игри нашироко ги најдоа своите апликации од пазарот поради нивните убави својства. Тие имаат многу карактеристики кои гарантираат популаризација и примена.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Кожна лежечка столица за игри за е-спорт со потпирач за нозе CHR22

Кожна лежечка столица за игри за е-спорт со потпирач за нозе CHR22

Опис:  Кожа, прилагодлива ограда, скалабилна столица за игри на потпирач за нозе
Држач за кабли за кабли со жица за банџи со држач за игри на среќа U001

Држач за кабли за кабли со жица за банџи со држач за игри на среќа U001

Држач за кабел со жица за банџи за глувче U001◆ 4 порти со целосно напојување◆ За управување со уред + кабел◆ Zero-Drag банџи на глувчето◆ Директен пристап до пристаништето◆ Безбеден + стабилен држач◆ Со MeeTion - ЛОГО син сјајShenzhen Meetion Tech Co. Ltd. Најдобар држач за банџи за глувче Жичен држач за кабел U001 Добавувач
2.4G безжична тастатура и глушец комбо MINI4000

2.4G безжична тастатура и глушец комбо MINI4000

Број на артикли: MT-MINI4000Марка: MEETIONБоја: Црна, БелаДостапност: Има залихаEAN: црна: 6970344731417 бела: 6970344731387Опис: Комбинација за безжичен глушец и тастатура за канцелариски компјутер
Ергономски 2.4G безжичен вертикален глушец R390/M390

Ергономски 2.4G безжичен вертикален глушец R390/M390

Бр. ставка: MT-R390Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344731868Опис: 10M безжично приемно растојание, материјалите слични на кожа прават раката да се чувствува поудобно
ЗА Состанокот

Shenzhen Meetion Tech Co. Ltd.

Уште од своето основање, деловната филозофија на Meetion е „Промовирање на развојот на науката и технолошките производи, продлабочување на иновативноста на науката и технолошката услуга“. Серија дизајн на модни периферни уреди за игри& уникатни идеи& компјутерски игри и компјутерски периферни уреди со врвен квалитет& додатоците се успешно пласирани под таа филозофија.


Најдобрите периферни уреди за игри Јачина на компанијата: Поседување на повеќе од 200 вработени; Фабричка површина повеќе од 10000㎡; Шест целосни автоматски производствени монтажни линии; Повеќе од 10 целосно интелигентни машини за обликување со инјектирање; Периферните уреди за компјутерски игри и додатоците за компјутер месечно даваат повеќе од 800.000 комплети. Ние го полагаме и строго го имплементираме меѓународниот систем за сертификација на квалитет ISO 9001: 2008. Сите производи на meetion ја поминуваат меѓународната сертификација CE, FCC, RoHS и REACH, итн.


Поради добрата репутација, совршениот квалитет и дизајнот на високо ниво, постојан прилив на производи се извезуваат од MEETION во другите земји и региони во светот; а исто така воспоставивме добри односи на соработка со познатите ИТ компании меѓу земјата и странство.

ВО КОНТАКТ СО СРЕДБА

Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на производи за периферни уреди за компјутерски игри!

Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање