Вести

MeeTion RGB задно осветлување Мултимедијално сино прекинувач Механичка тастатура за игри MK04
MeeTion RGB задно осветлување Мултимедијално сино прекинувач Механичка тастатура за игри MK04
Капакот на клучот за вбризгување на Lucency отпорен на абење и висока пропустливост на светлина. Висококвалитетен макро механички син прекинувач. Приспособливо RGB хроматско осветлување. Брза мултимедијална функција FN + комбинација. Кабрио W, S, A, D и ↑,↓,←,→. Чипови за е-спортски игри од 64 степени. Целосна страница целосно автоматско SMT решение. Целосен клуч Anti-ghosting. Прилагодете го ефектот на осветлување Режим за играње FN+1 1(FPS) A, S, D, W, ←↓→↓Esc (осветлено) FN+2 режим на играње 2(CF)  A, S, D, W, Ctrl, Shift, Alt, R, G, Q, E, B, 1~5, Tab, F1~F3, Home, End, PgUp, PgDn , PrtSc (осветлено) Режим за играње FN+3 3(COD)  Q, W, E, R, T, A, S, D, F, G, C, V, 1~7, Ctrl, Shift (осветлено) Режим за играње FN+4 4(RTS)  Q, W, E, R, A, S, D, G, X, Z, F, K, L, H, M, N, U, Y, T, P, 1 ~0, Ctrl, Shift, Alt (осветлено) Модел на игра FN+5 5(LOL)  Q, W, E, R, D, G, F, B, V, Ctrl, Alt, Tab, 1~6, Esc  (осветлено) Режим за играње FN+6 6 (трка со автомобили)  A, S, D, W, R, ←↓→↓Ctrl, Shift, Alt (осветлено) Режим за играње FN+7 7(NBA)  A, F, S, W, R, E, ←↑→↓Z, X, C, V, 1~4 (осветлено) FN+INS дефинирано од корисникот 1 FN+HM дефинирано од корисникот 2 FN+PU дефинирани од корисникот 3 Anti-Ghosting  Комплетни копчиња Количина на копчиња за кратенки  12 Тип на тастатура  Механички сино прекинувач Компатибилност со ОС  Windows XP/Vista/7/8/10  MAC OS X Време на работа без грешки  Повеќе од 50 милиони пати Интерфејс  Позлатено USB Должина на жица 180 ± 1 cm Тежина 880±5 g Димензии  приближно: 356*135*39 mm клучна капа за инјектирање на луентност отпорен на абење и висока осветленост Висококвалитетен макро механички син прекинувач RGB chroma Backit приспособлив Чипови за е-спортски игри од 64 одделение
јули 04, 2022
Глувче за игри G3330 за следење на MeeTion
Глувче за игри G3330 за следење на MeeTion
Глувче за следење игри G3330 Тежина 160±5 g Должина, ширина и висина димензии 130*69,5*42мм Ергономски, одговара на кривината на дланката Удобно ракување, флексибилно кликнување, брз одговор, силен стисок Странично здолниште против лизгање Копчето за палење го стабилизира курсорот на играта Левото и десното копче можат да издржат до 20 милиони кликнувања 7 нивоа на DPI, до 8000 Високопрецизен оптички сензор за игри PMW 3330 Специјално дизајниран за игри Максимално забрзување од 30 g Максимална брзина на следење 150 ips Стапка на гласање 125-1000 Hz/ms Поддршка за макро програмирање
јули 01, 2022
Глувче за игри на играта MeeTion Transformers GM80
Глувче за игри на играта MeeTion Transformers GM80
Шарено RGB задно светло. Професионален оптички сензор за игри ADNS-3050 Ергономски дизајн, природен дизајн на лак во согласност со обликот на дланките, дизајн на ергономски трансформатори со темперамент на игри за десни раце. 7 копчиња за поудобни операции на играта и можете слободно да ја поставите функцијата на копчињата преку софтверот на возачот. Висока резолуција, чувствителен одговор на игри Лево копче  , десно копче , напред , назад   , тркало за лизгање 5 МИЛИОНИ ПАТИ ДОЛГ СЕРВИСЕН ЖИВОТ НА МИКРО СКЛУЧОТ 8 нивоа на прилагодлив DPI обезбедува прецизно позиционирање и ви помага да ја освоите играта. до 4000 dpi, Прекинувач на режимот за контрола на мултимедијални игри, пренос со четири Dpi Ефект на кул LED осветлување, кој ќе ја украси борбената атмосфера на игри и ќе ви донесе живописно искуство со играњето. Професионален гејмерски глушец со USB кабел од 180 cm, приклучете и играјте. Вградени отстранливи модули за тежина од 4 парчиња и можете слободно да ја прилагодите тежината. Модел бр. MT-GM80 IC ADNS-3050 Боја Црна Количина на копчиња 6+1 Задно светло RGB CPI 4000dpi Стапка на гласање 125~1000 Hz/ms Макс. брзина на слики. 6666 fps Макс. Забрзување 20гр Макс. Брзина на следење 60 ип Компатибилен систем Win XP / Vista / 7 / 8 / 10 УСБ интерфејс Должина на кабел 1,8±0,01 m, Висококвалитетна плетенка жица специфична за играта и позлатени USB конектори Димензии 140*91*38мм Тежина 175±5 g
јуни 30, 2022
Производители на Кина MeeTion Pink Gaming Chair CHR16 - MEETION
Производители на Кина MeeTion Pink Gaming Chair CHR16 - MEETION
Розово столче за игри CHR16 стилски изглед, силно чувство за игра. Отстранлива лумбална перница на потпирачот за глава, го растерува притисокот на цервикалниот и лумбалниот 'рбет, така што играта и работата полесно Површински материјал PU + ПВЦ, внатрешен материјал со висока густина, високо-отскокнувачко сунѓер, дише и удобно, долго седење без деформација Прилагодлива висина, воздушна прачка со сертификат SGS Дводимензионални ротирачки потпирачи за раце, поддршка нагоре и надолу, ротација лево и десно, што ја прави раката поудобна Прилагодлив агол, може слободно да се прилагоди според различни сцени Подобрена носечка, стабилна и сигурна, едноделна структура на челична рамка Висококвалитетно тркало
јуни 27, 2022
MeeTion скалабилни слушалки за игри со жичани стерео кожа за поништување шум со микрофон HP010
MeeTion скалабилни слушалки за игри со жичани стерео кожа за поништување шум со микрофон HP010
Слушалки за игри со аудио пин од 3,5 милиметри *2 Кожни жичени слушалки за игри Должина на кабел 1,8±0,01m Димензии 250*88*75мм Тежина 264±5 g Интерфејс ø3,5 мм стерео приклучок ЗА РАЗЛИЧНИ УРЕДИ Примена на систем со една дупка, линии за конверзија за режими Слушалки за игри со жичани стерео кожа за поништување шум HP010 Слушалките со вибрации за намалување на шумот обезбедуваат повозбудлива атмосфера за играње. Долгите и супер јасни микрофони овозможуваат многу удобно зборување кога играте. Технологијата за тридимензионален сараунд звук, звукот е пореален и може да ја идентификува насоката на звукот во играта за јасно да ја идентификува локацијата, така што играчите. ГЕМЕРСКИ СТЕРЕО СЛУШАЛКИ Кожен материјал ПРИСТАВЛИВ ЛЕНК Прилагодлив лента за глава РОТИРАН МИКРОФОН ЧЕЛИЧЕН ГРАК Инженерско одделение за животна средина, бесплатно истегнување Отпорен на затегнување и издржливост на предниот зрак од цврста и цврста легура Поништување на бучава Заштитете ја аурикулата од нулта компресија Висококвалитетен филтер, мека уво перница супериорен квалитет на звукот Голема дијафрагма, технологија за 3D опкружувачки звук
јуни 25, 2022
MeeTion Mk007 Вовед во функција на механичка тастатура, производител на тастатура за игри
MeeTion Mk007 Вовед во функција на механичка тастатура, производител на тастатура за игри
Приспособливо LED позадинско осветлување, FN+INS FN + ↑↓, осветленост на светлината нагоре/надолу FN + ←→, брзина на осветлување бавна/брза Fn+ESC Вратете го стандардното (марки во форма на змија) Fn+w, промена на положбата на WASD FN+прозорец, заклучување на копчињата на прозорецот 12 медиумски кратенки во комбинација со FN,FN+1~12 6 видови режими на позадинско осветлување на играта FN+1 FPS FN+2 CF FN+3 COD FN+4 RTS FN+5 LOL ФН+6 ТРКА НА АВТОМОБИЛИ
јуни 22, 2022
MeeTion професионален глушец за игри G3325, прилагодлив DPI, уред за какви било барања за игра
MeeTion професионален глушец за игри G3325, прилагодлив DPI, уред за какви било барања за игра
Висококвалитетен оптички сензор. Комбинирајте се со моќен оптички мотор за да постигнете прецизно следење и брзина, лесно за контролирање и заклучување на непријателот. Рационализиран дизајн, дизајнирани целосни кривини е за контрола од десната страна. Совршен рационализиран дизајн преку постојано тестирање. Радијаните на вашата дланка можат да добијат удобно чувство. Отпорен на маснотии. Подлога од алуминиумска легура. Стабилна и нелизгачка подлога од алуминиумска легура може да го намали коефициентот на триење, мазна и контролирана при движење. Прилагодлив DPI, уред за какви било барања за игра. 600  1200   1 600   2400   3600   5000   10000 Силна издржливост. Животот на копчињата е до 20 милиони пати. Програмабилна преса и торзија. Wice Компатибилност. Сензор со високи перформанси. Лесно за бодување, поддржете го програмирањето на Марко. Поддржете го Марко, уредете ја командата што ја сакате, само еден клик може да направи низа дејства. Боја Црна Количина на копчиња 7+1 Задно светло RGB шарено DPI Max 5000 dpi, може да се прилагоди на 10000 со софтвер Стапка на полунг 125~1000H/ms Макс. стапка на слики. 5000 fps Забрзување 20гр Брзина на следење 100ips Компатибилен систем Win XP / Vista / 7 / 8 / 10 MAC OS УСБ интерфејс Должина на кабелот 1,8 ± 0,01 m Димензии 136,5 * 72 * 41,5 мм Тежина 160±5 g
јуни 19, 2022
Стол за игри на MeeTion CHR22, дизајн на тркачки седишта, 5 бои за избор
Стол за игри на MeeTion CHR22, дизајн на тркачки седишта, 5 бои за избор
5 бои за избор. Дизајн на тркачки седишта. Материјалот е кожа + сунѓер, висока густина, долго седење со висок отскок без деформација. Заоблен врат за потпирач за глава. Поддржете ја тежината на главата. Дистрибуирајте ја моќта на 'рбетот, без притисок за продолжување на играта. Поддршка за лумбалната перница. Совршено одговара на кривината на грбот, лесно се справува со долги часови играње, канцеларија, забава итн. Прилагодлив потпирач за рака, дводимензионален ротирачки потпирач за рака. Може да се ротира нагоре и надолу, лево и десно. Поддржете ги рацете за поголема удобност. Прилагодлива висина Прилагодлива висина. Прилагодлив агол, удобна, бесплатна функција. Прилагодлив потпирач за нозе, дизајн на подлога за нозе. Долго време играјќи или работејќи без страв, опуштете ги стапалата, подобар одмор.
јуни 18, 2022
MeeTion P100 Голема продолжена подлога за глувче за игри на работна површина
MeeTion P100 Голема продолжена подлога за глувче за игри на работна површина
MeeTion P100 Голема продолжена подлога за глувче за игри на работна површина Повеќе информации: https://www.meetion.com/mt-p100.html?...Огромната големина остава доволно простор за сместување на тастатурата и глувчето за поудобни раце. Висококвалитетен дизајн за печатење со свилена мазна ткаенина без губење на боја. Дизајн на запечатен раб за продолжување на работниот век. Одлична точност, сите видови глувци може да се насетат чувствително. Подлога од природна гума која не се лизга, обезбедува стабилно држење за употреба.
јуни 16, 2022
MeeTion HIFI 7.1 Слушалки за игри со LED позадинско осветлување HP030, слушалки за опкружувачки звук
MeeTion HIFI 7.1 Слушалки за игри со LED позадинско осветлување HP030, слушалки за опкружувачки звук
Стерео звучник. Микрофон за поништување на шум. Удобни чаши за уши. Прилагодлива лента за на глава за голема приспособливост. Прилагодлив волумен. Кабел со плетенка против влечење и заплеткување. Позлатено USB. Силно чувство за модерно играње.
јуни 13, 2022
MeeTion RGB шарена механичка тастатура со целосни копчиња со позадинско осветлување MK80
MeeTion RGB шарена механичка тастатура со целосни копчиња со позадинско осветлување MK80
*Ултра тенка механичка тастатура *Димензии 418*113*23мм *USB приклучок *104 Распоред на тастатура *Шарена задно LED светло приспособливо *Клучата со инјектирање на луциентност е отпорна на абење и висока пропустливост на светлина *Против стареење и отпорност на триење *Ултра тенки капачиња за клучеви Чоколаден стил *Вештен метален панел со супер цврстина, повеќе од 50 *Сложени процеси 12 групи копчиња за мултимедијални кратенки, Слободно менувајте ги аудио-визуелните функции, 12 копчиња за кратенки O-ти. Различни сценарија задоволуваат различни потреби, домашна забава, пишување во канцеларија, игра или натпревар. Брза мултимедијална функција FN + комбинација Син прекинувач. Совршен избор на тастатура и за игра и за канцеларија. И звукот и раката чувствуваат дека можете да најдете посебен вид на задоволство. Не само игри, туку и канцеларија. Извонредните звуци и ритми се слушаат јасно. Повеќе начини на игра. Чипови за е-спортски игри од 64 одделение. Целосен клуч Anti-ghosting. Повеќе од 50 милиони пати време на работа без грешки.
јуни 11, 2022
MeeTion Dazzling Gaming Mouse GM22, 6D оптички RGB глувци за игри
MeeTion Dazzling Gaming Mouse GM22, 6D оптички RGB глувци за игри
Доминантна форма: Ергономски дизајнирана за удобно држење за долгорочна употреба. Уникатен стил на дизајн. USB приклучок. Променливо RGB позадинско осветлување. 3D анти-лизгачки валјак: 3D гумен валјак, професионалното производство се чувствува поудобно. 3D гумена гума, професионално производство, чувствувајте се поудобно Рачки за отпорност на лизгање. 4-брзински DPI: 200-4800 DPI. Практично странично копче: повеќефункционално странично копче, стандардно „напред/назад“ Практично за вас да се префрлате помеѓу различни директориуми. Резолуција: 200-4800 dpi Стапка на слики: 6000 FPS Максимално забрзување: 15G Максимална брзина на следење: 60 ip Максимална стапка на гласање: 1000 Hz Димензии приближно: 131*68*42мм
јуни 08, 2022
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање