Производи

Како еден од најдобрите брендови за периферни уреди за игри или еден од најдобрите брендови и производители на компјутерски периферни уреди за канцелариски компјутери во Кина, „Нека сите уживаат во забавата на игрите“ е визијата на MeeTion.  Meetion работи напорно за да им помогне на играчите на игри ширум светот да го подобрат искуството со тастатурата за игри и со глувчето за играње. Meetion има воспоставено блиски кооперативни организации во различни региони и ја продлабочи нашата производна линија за да го направи производот MeeTion повеќе локално. Добредојдовте да цитирате за најдобрите периферни уреди за игри и најдобрите периферни уреди за компјутер во 2020 година&2021 година во Состанок.

Голем проширен гејмер биро за гејмерски глушец P100
Голем проширен гејмер биро за гејмерски глушец P100
Арт. бр.: MT-P100Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344731394Опис: Голема продолжена подлога за глувче за игри
Глувче за игри на среќа со USB кабел M975
Глувче за игри на среќа со USB кабел M975
◆ Моделот за локализација на напредната оптика може слободно да се движи на која било површина (освен стаклото).◆ Висока резолуција, одговор чувствителен на игри.◆ 5 милиони пати долг работен век на микропрекинувачот.◆ Високо полимерни влошки за нозе отпорни на абење, 10 пати посилни од вообичаените.◆ Природните се дизајн во согласност со обликот на дланките.◆ USB интерфејс со голема/целосна брзина, 480 MBPS од брзината на пренос за секоја секунда.◆ Игри, прекинувач за режим на контрола на мултимедија.◆ Четири DPI пренос.
Кожна лежечка столица за игри за е-спорт со потпирач за нозе CHR22
Кожна лежечка столица за игри за е-спорт со потпирач за нозе CHR22
Опис:  Кожа, прилагодлива ограда, скалабилна столица за игри на потпирач за нозе
Држач за кабли за кабли со жица за банџи со држач за игри на среќа U001
Држач за кабли за кабли со жица за банџи со држач за игри на среќа U001
Држач за кабел со жица за банџи за глувче U001◆ 4 порти со целосно напојување◆ За управување со уред + кабел◆ Zero-Drag банџи на глувчето◆ Директен пристап до пристаништето◆ Безбеден + стабилен држач◆ Со MeeTion - ЛОГО син сјајShenzhen Meetion Tech Co. Ltd. Најдобар држач за банџи за глувче Жичен држач за кабел U001 Добавувач
2.4G безжична тастатура и глушец комбо MINI4000
2.4G безжична тастатура и глушец комбо MINI4000
Број на артикли: MT-MINI4000Марка: MEETIONБоја: Црна, БелаДостапност: Има залихаEAN: црна: 6970344731417 бела: 6970344731387Опис: Комбинација за безжичен глушец и тастатура за канцелариски компјутер
Ергономски 2.4G безжичен вертикален глушец R390/M390
Ергономски 2.4G безжичен вертикален глушец R390/M390
Бр. ставка: MT-R390Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344731868Опис: 10M безжично приемно растојание, материјалите слични на кожа прават раката да се чувствува поудобно
MeeTion CHR25 Луксузна масажа тркачки стол за игри
MeeTion CHR25 Луксузна масажа тркачки стол за игри
MT-CHR25 е различна столица за игри. Ергономски дизајн и носење лумбална перница за масажа; Прилагодлив потпирач за грб од 180 ° и удобни влошки за нозете, така што никогаш нема да се чувствувате уморни кога играте игри, како во канцеларија, така и во игри!
Стол за еСпорт за игри на среќа MeeTion CHR16 Pink Cut
Стол за еСпорт за игри на среќа MeeTion CHR16 Pink Cut
Бр. ставка: MT-CHR16Марка: MEETIONБоја: РозоваДостапност: Има залихаEAN: 6970344731905Опис: Разиграна PU вртлива розова столица за игри Роза
Механичка тастатура за игри RGB со отстранлив потпирач за палми со тип C кабел MK500
Механичка тастатура за игри RGB со отстранлив потпирач за палми со тип C кабел MK500
Арт. бр.: MT-MK500Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344732063Опис: приклучен кабел од тип C, отстранлив потпирач за дланка, 4 специјални контролни клучеви.MEETION Најквалитетна отстранлива дланка RGB механичка тастатура за игри со кабел од тип C MK500 Фабрика, повеќе од 10 целосно интелигентни машини за шприц
Метална механичка тастатура со целосен клуч Anti-hosting MetalMK20
Метална механичка тастатура со целосен клуч Anti-hosting MetalMK20
Арт. бр.: MT-MK20Марка: MEETIONБоја: Црвена, сиваДостапност: Има залихаEAN: 6970344731295Опис: RGB механичка тастатура за игри со силиконски огради.
MEETION G3325 HADES Глувче за игри
MEETION G3325 HADES Глувче за игри
Арт. бр.: MT-G3325Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344731721Опис: Hades Gaming Mouse PMW3325
Механичка тастатура за игри Meetion Mk20 со син прекинувач
Механичка тастатура за игри Meetion Mk20 со син прекинувач
Син прекинувач за гејмерска механичка тастатура Mk20◆ Дизајн во стил на игра со метална површинска покривка.◆ Удобни силиконски огради.◆ Висококвалитетен макромеханички прекинувач.◆ приспособливо RGB хроматско осветлување.◆ Брза мултимедијална функција FN + комбинација.◆ Кабрио W, S, A, D и ↑,↓,←,→.◆ чипови за е-спортски игри од 64 степени.◆ Целосна страница целосно автоматско SMT решение.◆ Целосно копче Anti-ghosting.
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање