Периферни уреди за игри

Да се ​​биде еден однајдобрите брендови за периферни уреди за игри, Meetion е најдобрата компанија за периферни уреди за игри која обезбедува многу кул периферни уреди за игри, периферни уреди за безжични игри и комбинации на периферни уреди за игри.

Изборот на најдобрите периферни уреди за игри е многу важен за професионалните гејмери. Ако барате некои врвни брендови за периферни уреди за игри, брендови за додатоци за игри или најдобри брендови за периферни уреди за игри за 2020 година, Meetion би бил вашиот најдобар избор.  Добредојдовте да се распрашате со Meetion'Најдобрите периферни уреди за игри 2020 година& Најдобрите периферни уреди за компјутерски игри 2021 година.

Meetion одржува честа интеракција со играчи од различни региони во светот. Корисници' искуството и поплаките за дефекти на производите се нашата ориентација за развој на нови производи. Исто така, постојано бараме нови начини за иновации и примена на повеќе нови технологии и материјали на нашите производи за да ги натераме нашите корисници да го доживеат новото искуство што го носат новите технологии и материјали што е можно порано. 

Голем проширен гејмер биро за гејмерски глушец P100
Голем проширен гејмер биро за гејмерски глушец P100
Арт. бр.: MT-P100Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344731394Опис: Голема продолжена подлога за глувче за игри
Глувче за игри на среќа со USB кабел M975
Глувче за игри на среќа со USB кабел M975
◆ Моделот за локализација на напредната оптика може слободно да се движи на која било површина (освен стаклото).◆ Висока резолуција, одговор чувствителен на игри.◆ 5 милиони пати долг работен век на микропрекинувачот.◆ Високо полимерни влошки за нозе отпорни на абење, 10 пати посилни од вообичаените.◆ Природните се дизајн во согласност со обликот на дланките.◆ USB интерфејс со голема/целосна брзина, 480 MBPS од брзината на пренос за секоја секунда.◆ Игри, прекинувач за режим на контрола на мултимедија.◆ Четири DPI пренос.
Кожна лежечка столица за игри за е-спорт со потпирач за нозе CHR22
Кожна лежечка столица за игри за е-спорт со потпирач за нозе CHR22
Опис:  Кожа, прилагодлива ограда, скалабилна столица за игри на потпирач за нозе
Држач за кабли за кабли со жица за банџи со држач за игри на среќа U001
Држач за кабли за кабли со жица за банџи со држач за игри на среќа U001
Држач за кабел со жица за банџи за глувче U001◆ 4 порти со целосно напојување◆ За управување со уред + кабел◆ Zero-Drag банџи на глувчето◆ Директен пристап до пристаништето◆ Безбеден + стабилен држач◆ Со MeeTion - ЛОГО син сјајShenzhen Meetion Tech Co. Ltd. Најдобар држач за банџи за глувче Жичен држач за кабел U001 Добавувач
MeeTion CHR25 Луксузна масажа тркачки стол за игри
MeeTion CHR25 Луксузна масажа тркачки стол за игри
MT-CHR25 е различна столица за игри. Ергономски дизајн и носење лумбална перница за масажа; Прилагодлив потпирач за грб од 180 ° и удобни влошки за нозете, така што никогаш нема да се чувствувате уморни кога играте игри, како во канцеларија, така и во игри!
Стол за еСпорт за игри на среќа MeeTion CHR16 Pink Cut
Стол за еСпорт за игри на среќа MeeTion CHR16 Pink Cut
Бр. ставка: MT-CHR16Марка: MEETIONБоја: РозоваДостапност: Има залихаEAN: 6970344731905Опис: Разиграна PU вртлива розова столица за игри Роза
Механичка тастатура за игри RGB со отстранлив потпирач за палми со тип C кабел MK500
Механичка тастатура за игри RGB со отстранлив потпирач за палми со тип C кабел MK500
Арт. бр.: MT-MK500Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344732063Опис: приклучен кабел од тип C, отстранлив потпирач за дланка, 4 специјални контролни клучеви.MEETION Најквалитетна отстранлива дланка RGB механичка тастатура за игри со кабел од тип C MK500 Фабрика, повеќе од 10 целосно интелигентни машини за шприц
Метална механичка тастатура со целосен клуч Anti-hosting MetalMK20
Метална механичка тастатура со целосен клуч Anti-hosting MetalMK20
Арт. бр.: MT-MK20Марка: MEETIONБоја: Црвена, сиваДостапност: Има залихаEAN: 6970344731295Опис: RGB механичка тастатура за игри со силиконски огради.
MEETION G3325 HADES Глувче за игри
MEETION G3325 HADES Глувче за игри
Арт. бр.: MT-G3325Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344731721Опис: Hades Gaming Mouse PMW3325
Подлога за глувче за игри Meetion P010 RGB
Подлога за глувче за игри Meetion P010 RGB
◆ Површина со микро-текстура и за брзи и контролни стилови на игра.◆ Оптимизиран за сите поставки за чувствителност и сензори.◆ RGB осветлување со 16,8 милиони опции за бои.◆ Фантастично RGB LED позадинско осветлување.◆ Прекинувачот за задно осветлување 9 модели се менуваат.◆ Оптимизирана површинска обвивка.◆ гумена основа што не се лизга.◆ Органско стакло со висока пропустливост на светлина.
RGB програмабилен глушец за игри M990S
RGB програмабилен глушец за игри M990S
Бр. ставка: MT-M990SМарка: MEETIONБоја: Црна, БелаДостапност: Има залихаEAN: црна 6970344731745 бела 6970344731752Опис: 4000DPI 9D Глувче за игри
Водоотпорна тастатура за игри со позадинско осветлување K9320
Водоотпорна тастатура за игри со позадинско осветлување K9320
Арт. бр.: MT-K9320Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344731974Опис: Позадинско осветлување на виножито со прилагодлива осветленост; Повеќекратни клучеви без конфликт; Водоотпорен дизајн
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање