Канцелариски периферни уреди

MeeTion се фокусира на дизајн и развој на компјутерски тастатури, глувци, безжични глувци, слушалки, микрофони и други периферни производи. Со децении им служи на големите светски брендови, обезбедувајќи удобност, удобност и прецизност за повеќето корисници на компјутери. Тоа е целта на нашиот дизајн и развој.

2.4G безжична тастатура и глушец комбо MINI4000
2.4G безжична тастатура и глушец комбо MINI4000
Број на артикли: MT-MINI4000Марка: MEETIONБоја: Црна, БелаДостапност: Има залихаEAN: црна: 6970344731417 бела: 6970344731387Опис: Комбинација за безжичен глушец и тастатура за канцелариски компјутер
Тенок безжичен глушец R600 за полнење од 2,4 g
Тенок безжичен глушец R600 за полнење од 2,4 g
Бр. ставка: MT-R600Марка: MEETIONБоја: сјајно сребрено, розово злато, вселенско сивоДостапност: Има залихаEAN: 6970344731776Опис: Безжичен глушец што се полни
Компјутерска безжична тастатура и глушец пакет C4120
Компјутерска безжична тастатура и глушец пакет C4120
Арт. бр.: MT-C4120Марка: MeeTionБоја: Црна, БелаДостапност: Има залихаEAN: црна: 6970344732155 бела: 6970344732162Опис: тастатура со целосна големина, прилагодлива резолуција, безжична технологија со енергетска ефикасност.
2.4G безжичен глушец за лаптоп оптички глушец R560
2.4G безжичен глушец за лаптоп оптички глушец R560
Број на артикли: MT-R560Марка: MeeTionБоја: Црна, Бела, Сива, ЧоколадоДостапност: Има залихаEAN: Црна: 6970344732452 Бела: 6970344732476 Сива: 6970344732469 Чоколадо: 6970344732148Опис: Одлична безжична издржливост; Целосно држење, моќна контрола; Лесно тело, флексибилно за движење.
Тенка 2.4G безжична тастатура Чоколадна тастатура за компјутер WK84
Тенка 2.4G безжична тастатура Чоколадна тастатура за компјутер WK84
Ставка бр.:MT-WK841Марка: MEETIONБоја: Црна& БелоДостапност: Има залихаEAN: црна: 6970344731646 бела: 6970344731691Опис: Безжична чоколадна тастатура за компјутер со целосна големина
Безжичен оптички USB компјутер 2,4 GHz безжичен глушец R545
Безжичен оптички USB компјутер 2,4 GHz безжичен глушец R545
Број на артикли: MT-R545Марка: MEETIONБоја: розова, сина, цијан, бела, црнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344731844Опис: Безжичен канцелариски глушец со мала моќност
УСБ компјутерски оптички жичен глушец 1600 DPI глушец M362
УСБ компјутерски оптички жичен глушец 1600 DPI глушец M362
Арт. бр.: MT-M362Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаОпис: Прилагодлив DPI прекинувач, гумено тркало против лизгање, приклучување и играње.
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање