Глувче за игри

Нудиме широк асортиман на производи за периферни уреди за игри, вклучувајќи глушец за игри, тастатура за игри, слушалки за игри, подлога за глувче за игри, комбо за игри.


Кинески гејмерски глушец произведен од Meetion е многу популарен на пазарот. Глувчето за игри на големо е навистина исплатлив производ. Се обработува во строга согласност со релевантните индустриски стандарди и е во согласност со националните стандарди за контрола на квалитетот. Нашиот производ за гејмерски глушец има сигурен квалитет, стабилни перформанси, добар дизајн и одлична практичност. Активно го истражуваме иновативното размислување и целосно воведуваме модерен режим на управување. Постојано постигнуваме развој во конкуренцијата заснован на силна техничка способност, производи со висок квалитет и сеопфатни и внимателни услуги.  


Глувче за игри на среќа со USB кабел M975
Глувче за игри на среќа со USB кабел M975
◆ Моделот за локализација на напредната оптика може слободно да се движи на која било површина (освен стаклото).◆ Висока резолуција, одговор чувствителен на игри.◆ 5 милиони пати долг работен век на микропрекинувачот.◆ Високо полимерни влошки за нозе отпорни на абење, 10 пати посилни од вообичаените.◆ Природните се дизајн во согласност со обликот на дланките.◆ USB интерфејс со голема/целосна брзина, 480 MBPS од брзината на пренос за секоја секунда.◆ Игри, прекинувач за режим на контрола на мултимедија.◆ Четири DPI пренос.
MEETION G3325 HADES Глувче за игри
MEETION G3325 HADES Глувче за игри
Арт. бр.: MT-G3325Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344731721Опис: Hades Gaming Mouse PMW3325
RGB програмабилен глушец за игри M990S
RGB програмабилен глушец за игри M990S
Бр. ставка: MT-M990SМарка: MEETIONБоја: Црна, БелаДостапност: Има залихаEAN: црна 6970344731745 бела 6970344731752Опис: 4000DPI 9D Глувче за игри
Meetion Метални Програмабилни Игри на среќа Маус M985
Meetion Метални Програмабилни Игри на среќа Маус M985
легура на база ◆ алуминиум, напредна оптика локализација модел може слободно да се движат на било која површина (освен стакло).◆ висока резолуција, игри чувствителни одговор.◆ 5 милиони пати долг работен век на микропрекинувач.◆ висока полимер абење отпорен нога влошки, 10 пати посилна од нормалните.◆ Природните се дизајн договор со форма на дланки.◆ висока / Full-брзина USB интерфејс, 480MBPS на стапката на пренос за секоја секунда.◆ игри, прекинувачот мултимедијалниот контрола на владата.◆ Четири DPI пренос.
Глувчето за игри на трансформатори GM80
Глувчето за игри на трансформатори GM80
Бр. ставка: MT-GM80Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344731578Опис: 7D ADNS3050 Глувче за игри
Meetion Chromatic Gaming 4800 DPI Mouse GM20
Meetion Chromatic Gaming 4800 DPI Mouse GM20
Бр. ставка: MT-GM20Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344731530Опис: Ергономски глушец 4800 DPI
Meetion RGB Light Gaming Mouse GM19
Meetion RGB Light Gaming Mouse GM19
Бр. ставка: MT-GM19Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344731707Опис: 6D Soft Touch Gaming Mouse
Професионален жичен механички гејмерски глушец M990 на Meetion
Професионален жичен механички гејмерски глушец M990 на Meetion
◆ Основа од алуминиумска легура, напредна шема за локализација на оптика. слободно движење на која било површина (освен стакло).◆ Висока резолуција, одговор чувствителен на игри.◆ 5 милиони пати долг работен век на микропрекинувачот.◆ Високо полимерни влошки за нозе отпорни на абење, 10 пати посилни од вообичаените.◆ Природните се дизајн во согласност со обликот на дланките.◆ USB интерфејс со голема/целосна брзина, 480 MBPS брзина на пренос за секоја секунда.◆ Игри, прекинувач за режим на контрола на мултимедија.◆ Четири DPI пренос.
Следење на Игри на среќа Маус Хера G3330
Следење на Игри на среќа Маус Хера G3330
Точка бр .: MT-G3330Бренд: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има во залихаEAN-број: 6970344731738Опис: PMW3330 Игри на среќа Маус 8000DPI
Meetion Classic Gaming Mouse GM30
Meetion Classic Gaming Mouse GM30
◆ Хроматско осветлување на циркулацијата RGB.◆ Ергономски дизајн со темперамент на игри за десната рака.◆ Професионален оптички сензор за игри.◆ 6D прекинувач со мек допир.◆ Max.4800 DPI оптичко сензори со висока резолуција, DPI може да се смени со DPI прекинувач или софтвер за двигател.◆ 5 копчиња што се програмираат со софтвер за двигател.◆ Позлатен USB приклучок.
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање