Тастатура за игри

Главните производи на состанокот вклучуваат серии на кинеска тастатура за игри. Добавувачот на тастатурата за состаноци обезбедува разновидни избори за клиентите. Тастатурата за игри на големо е достапна во широк спектар на типови и стилови, со добар квалитет и разумна цена. Со цел да се задоволат различните земји во различни области на производите на тастатурата за игри обезбедуваат ефикасна, висококвалитетна, брза услуга, така што „ Производите на брендот Meetion освојуваат добра репутација низ целиот свет. Meetion одржува честа интеракција со играчи од различни региони во светот. 

Механичка тастатура за игри RGB со отстранлив потпирач за палми со тип C кабел MK500
Механичка тастатура за игри RGB со отстранлив потпирач за палми со тип C кабел MK500
Арт. бр.: MT-MK500Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344732063Опис: приклучен кабел од тип C, отстранлив потпирач за дланка, 4 специјални контролни клучеви.MEETION Најквалитетна отстранлива дланка RGB механичка тастатура за игри со кабел од тип C MK500 Фабрика, повеќе од 10 целосно интелигентни машини за шприц
Метална механичка тастатура со целосен клуч Anti-hosting MetalMK20
Метална механичка тастатура со целосен клуч Anti-hosting MetalMK20
Арт. бр.: MT-MK20Марка: MEETIONБоја: Црвена, сиваДостапност: Има залихаEAN: 6970344731295Опис: RGB механичка тастатура за игри со силиконски огради.
Водоотпорна тастатура за игри со позадинско осветлување K9320
Водоотпорна тастатура за игри со позадинско осветлување K9320
Арт. бр.: MT-K9320Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344731974Опис: Позадинско осветлување на виножито со прилагодлива осветленост; Повеќекратни клучеви без конфликт; Водоотпорен дизајн
Meetion TKL RGB задно осветлување Мултимедијално сино прекинувач Механичка тастатура за игри MK04
Meetion TKL RGB задно осветлување Мултимедијално сино прекинувач Механичка тастатура за игри MK04
◆ тастатурата за инјектирање на луцит е отпорна на абење и висока пропустливост на светлина.◆ Висококвалитетен макро механички син прекинувач.◆ приспособливо RGB хроматско осветлување.◆ Брза мултимедијална функција FN + комбинација.◆ Кабрио W, S, A, D и ↑,↓,←,→.◆ чипови за е-спортски игри од 64 степени.◆ Целосна страница целосно автоматско SMT решение.◆ Целосно копче Anti-ghosting.
Механичка тастатура за игри на Meetion RGB со позадинско осветлување MK01
Механичка тастатура за игри на Meetion RGB со позадинско осветлување MK01
◆ Капачето на клучот за инјектирање на луцентно е отпорно на абење и висока пропустливост на светлина.◆ Висококвалитетен макромеханички прекинувач.◆ приспособливо RGB хроматско осветлување.◆ Брза мултимедијална функција FN + комбинација.◆ Кабрио W, S, A, D и ↑,↓,←,→.◆ чипови за е-спортски игри од 64 степени.◆ Целосна страница целосно автоматско SMT решение.◆ Целосно копче Anti-ghosting.
Тастатура за игри на Meetion K9420
Тастатура за игри на Meetion K9420
Прилагодена Macro Pro мембранска тастатура за игри K9420◆ G1~G6 посебно копче за снимање макро.◆ Комбинацијата за макро снимање со три режими P1~P3 може да се префрли по желба.◆ Одделни мултимедијални контролни копчиња.◆ Ергономски дизајн на заоблен клуч.◆ Пренос на податоци со брз USB кабел.◆ Висококвалитетен проводен филм за побрза реакција во играта.
Meetion LED механичка тастатура за игри MK007
Meetion LED механичка тастатура за игри MK007
◆ Капачето на клучот за инјектирање на луцентно е отпорно на абење и висока пропустливост на светлина.◆ Висококвалитетен макромеханички прекинувач.◆ Шарено позадинско LED осветлување приспособливо.◆ Брза мултимедијална функција FN + комбинација.◆ чипови за е-спортски игри од 64 степени.◆ Целосна страница целосно автоматско SMT решение.◆ Целосно копче анти-духот.
Ултра тенка механичка тастатура MK80
Ултра тенка механичка тастатура MK80
Арт. бр.: MT-MK80Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344731769Опис: Механичка тастатура со шарени RGB позадинско осветлување со целосни копчиња
Лева еднорачна тастатура за игри KB015
Лева еднорачна тастатура за игри KB015
Арт. бр.: MT-KB015Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344732216Опис: Универзална за мобилни телефони и компјутери.
Состанок шарена тастатура за игри со позадинско осветлување на виножито K9300
Состанок шарена тастатура за игри со позадинско осветлување на виножито K9300
◆ Виножито задно осветлување.◆ Метална плоча со гумена подлога.◆ Удобни и меки клучеви.◆ Погоден за гејмери.◆ 19 копчиња против духови.◆ Функција за заклучување Win со LED индикација.◆ Компатибилен со Windows XP/Vista/7/8/10, Mac OS.◆ 12 копчиња за кратенки Fn за мултимедија, интернет итн.◆ Позлатен USB интерфејс.
RGB магнетна тастатура за потпирач за зглоб за игри K9520
RGB магнетна тастатура за потпирач за зглоб за игри K9520
Број на артикли: MT-K9520Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344732131Опис: Копче за брзо прилагодување на јачината на звукот, магнетно со висок интензитет
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање