Комбинација за игри

Кога ти'повторното играње игри на компјутер, глувчето и тастатурата може или да придонесат или да ја попречат вашата способност да го изведете најдоброто од вашите способности. Дури и ако вие'повеќе од MMO гејмер, најдобрата комбинација на глувче со тастатура за игри несомнено ќе го подобри вашето искуство.


Кога станува збор да ја имате таа мала предност пред сите останати во вашата омилена игра, најдобрата комбинација на тастатура за игри и глувче може да ви го спаси животот. Вашата комбинација за игри е вашето оружје и секој гејмер на компјутер разбира колку е важно да имате совршено вклопување. Сè, од стрелците во прво лице до MMO ќе биде подобро со комбинацијата на глувчето и тастатурата која се чувствува специјално дизајнирана за вас.


Пакет за периферни уреди за игри на Meetion C500 комбинира глувче и тастатура со слушалки
Пакет за периферни уреди за игри на Meetion C500 комбинира глувче и тастатура со слушалки
Комбинација на глувче и слушалки со тастатура за игри на Meetion C500 4 ВО 11) Шарено позадинско осветлување со дише. 2) Удобни и меки копчиња, погодни за гејмерите3) Време на работа без грешки, удари: повеќе од 10 000 000.  4) 19 копчиња против духови5) Компатибилен со Windows XP/Vista/7/8/10, Mac OS. 6) 12 копчиња за кратенки Fn за мултимедија, интернет, итн.  7) УСБ-интерфејс со позлатена боја“.
Задно осветлување Rainbow Gaming тастатура и глушец Комбо C510
Задно осветлување Rainbow Gaming тастатура и глушец Комбо C510
Арт. бр.: MT-C510Марка: MEETIONБоја: ЦрнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344731660Опис: Комплет тастатура и глушец за игри Rainbow.
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање