Безжичен глушец

Како безжичен глушец, тој има вградена батерија што се полни со оценка за 100 часа по полнење, што е повеќе од една недела просечна употреба. Безжичен глушец го'Проклето е удобно да се користи за работа и игри. Траењето на батеријата е одлично, а брзото полнење е нешто што треба да го има секој безжичен периферен уред. Meetion го обезбедува најдобриот безжичен глушец за канцелариска употреба со најдобар буџет. Добредојдовте, веледрогериите ширум светот се распрашуваат за набавка на безжичен канцелариски глушец.


Предности на безжичниот глушец:

Погодност.

Удобност.

Разновидност.

Преносливост.

Доверливост.Тенок безжичен глушец R600 за полнење од 2,4 g
Тенок безжичен глушец R600 за полнење од 2,4 g
Бр. ставка: MT-R600Марка: MEETIONБоја: сјајно сребрено, розово злато, вселенско сивоДостапност: Има залихаEAN: 6970344731776Опис: Безжичен глушец што се полни
2.4G безжичен глушец за лаптоп оптички глушец R560
2.4G безжичен глушец за лаптоп оптички глушец R560
Број на артикли: MT-R560Марка: MeeTionБоја: Црна, Бела, Сива, ЧоколадоДостапност: Има залихаEAN: Црна: 6970344732452 Бела: 6970344732476 Сива: 6970344732469 Чоколадо: 6970344732148Опис: Одлична безжична издржливост; Целосно држење, моќна контрола; Лесно тело, флексибилно за движење.
Безжичен оптички USB компјутер 2,4 GHz безжичен глушец R545
Безжичен оптички USB компјутер 2,4 GHz безжичен глушец R545
Број на артикли: MT-R545Марка: MEETIONБоја: розова, сина, цијан, бела, црнаДостапност: Има залихаEAN: 6970344731844Опис: Безжичен канцелариски глушец со мала моќност
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање