Безжична тастатура

Жичените тастатури се подобри ако не'не сакате да се справите со доцнењето на влезот, ризикот од пречки или траењето на батеријата. Во меѓувреме, безжичните тастатури се идеален избор ако сакате да се ослободите од жиците или сакате да ја користите вашата тастатура од долг дострел.


Безжичните тастатури му нудат на корисникот преносливост и флексибилност бидејќи корисникот може да ја движи тастатурата наоколу без да мора да ја држи директно на маса. тастатурата е тоа што нуди многу поголема мобилност.


Тенка 2.4G безжична тастатура Чоколадна тастатура за компјутер WK84
Тенка 2.4G безжична тастатура Чоколадна тастатура за компјутер WK84
Ставка бр.:MT-WK841Марка: MEETIONБоја: Црна& БелоДостапност: Има залихаEAN: црна: 6970344731646 бела: 6970344731691Опис: Безжична чоколадна тастатура за компјутер со целосна големина
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање