Безжична комбинација

Ако ти'сте гејмер, дизајнер или кој било друг на кој му треба прецизност и сигурност, тогаш одлучете се за жичен. Но, ако'многу сте во движење или сакате да одржувате минималистичка работна станица, безжичната комбинација може да биде за вас. Најдобрата комбинација на безжична тастатура и глушец се идеален избор ако сакате да се ослободите од жиците или сакате да ја користите вашата тастатура од долг дострел.


Добрите страни на безжичните глувци и тастатури

Слобода за движење

Полесно за патување

Го намалува нередот

Придонесува за добра ергономија на работната станица


2.4G безжична тастатура и глушец комбо MINI4000
2.4G безжична тастатура и глушец комбо MINI4000
Број на артикли: MT-MINI4000Марка: MEETIONБоја: Црна, БелаДостапност: Има залихаEAN: црна: 6970344731417 бела: 6970344731387Опис: Комбинација за безжичен глушец и тастатура за канцелариски компјутер
Компјутерска безжична тастатура и глушец пакет C4120
Компјутерска безжична тастатура и глушец пакет C4120
Арт. бр.: MT-C4120Марка: MeeTionБоја: Црна, БелаДостапност: Има залихаEAN: црна: 6970344732155 бела: 6970344732162Опис: тастатура со целосна големина, прилагодлива резолуција, безжична технологија со енергетска ефикасност.
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање