Метиција | Најдобри брендови и компанија за периферни уреди
Јазик
Соопштеност Шарена Виножито Зарта за позадинска тастатура K9300

Соопштеност Шарена Виножито Зарта за позадинска тастатура K9300

◆ Зарта на виножито.

◆ Метална плоча со гумена мат.

◆ удобни и меки клучеви.

◆ погоден за гејмери.

◆ 19 клучеви анти-јостинг.

◆ Win Lock функција со LED индикација.

◆ Компатибилен со Windows XP / Vista / 7/8/10, Mac OS.

◆ 12 FN кратенки копчиња за мултимедија, интернет, итн.

◆ Златна обложување USB интерфејк.


Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Телефонски:

+86-755-23579736

Е-пошта:

info@meetion.com

Факс:

+86-755-23579735

Веб-страница:

www.meetion.com

Телефон:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Карактеристики  

Шарена тастатура за позадинско осветлување K9300


◆ Зарта на виножито.

◆ Метална плоча со гумена мат.

◆ удобни и меки клучеви.

◆ погоден за гејмери.

◆ 19 клучеви анти-јостинг.

◆ Win Lock функција со LED индикација.

◆ Компатибилен со Windows XP / Vista / 7/8/10, Mac OS.

◆ 12 FN кратенки копчиња за мултимедија, интернет, итн.

◆ Златна обложување USB интерфејк. Приказ на производот Параметри


Распоред на тастатурата Eng / esn / ara / rus
Број на клучеви 104/105.
Број на копчиња за кратенки 12 ФН
Цирилична азбука Распоред Windows.
Копче за клучеви Мембрана со тактилни повратни информации
Грешка бесплатни трчање време, мозочни удари Повеќе од 10 000 000
тип Мултимедија
комуникациска технологија Жичен
интерфејс USB
OS компатибилност Windows XP / Vista / 7/8/10, MAC OS
димензии 443 × 140 × 42 mm
Тежина 876 ± 5 g  
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Изберете друг јазик
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски