Метиција | Најдобри брендови и компанија за периферни уреди
Јазик

безжична тастатура

Вие сте на вистинското место за безжична тастатура.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на MEETION.гарантираме дека е тука MEETION.
имаат предност пред другите слични производи со неговиот дизајн..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет безжична тастатура.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
HP030 Gaming слушалки
HP030 Gaming слушалки
Точка бр.: MT-HP030Бренд: средбаБоја: ЦрнаДостапност: во залихаEAN: 6970344731561.Опис: Најдобри 7.1 слушалки за слушалки; висококвалитетен слушалки за опкружувачки звук.
Meetion RGB лесен глушец за игри GM19
Meetion RGB лесен глушец за игри GM19
Бр. На производот: MT-GM19Бренд: СОДРИНАБоја: црнаДостапност: На залихаEAN: 6970344731707Опис: 6D глувче за игри со мек допир
Meetion Хроматско играчко глувче GM20
Meetion Хроматско играчко глувче GM20
Бр. На производот: MT-GM20Бренд: СОДРИНАБоја: црнаДостапност: На залихаEAN: 6970344731530Опис: Ергономски глушец за игри 4800DPI
Водоотпорна позадина Игри Тастатура K9320
Водоотпорна позадина Игри Тастатура K9320
Точка бр.: MT-K9320Бренд: средбаБоја: ЦрнаДостапност: во залихаEAN: 6970344731974.Опис: Полнење на виножитото со прилагодлива осветленост; Повеќе клучеви без конфликт; Водоотпорен дизајн
СРЕДБА ПРОФЕСИОНАЛНА ИГРАЧКА МУЗЕЈ ИМА G3325
СРЕДБА ПРОФЕСИОНАЛНА ИГРАЧКА МУЗЕЈ ИМА G3325
Бр. На производот: MT-G3325Бренд: СОДРИНАБоја: црнаДостапност: На залихаEAN: 6970344731721Опис: Професионален глушец за игри PMW3325
MK20 Gaming Механичка тастатура Blue Switch_batch
MK20 Gaming Механичка тастатура Blue Switch_batch
Точка бр.: MT-MK20Бренд: средбаБоја: црвена, сиваДостапност: во залихаEAN: 6970344731295.Опис: RGB механичка играчка тастатура со силиконски огради.
Глувче за механичко играње со струја од струја Meetion M990
Глувче за механичко играње со струја од струја Meetion M990
Base Алуминиумска легура на база, напредна шема за локализација на оптика. слободно движете се на која било површина (освен стакло).◆ Висока резолуција, чувствителен одговор на игри.Million 5 милиони пати долг век на траење на микро прекинувачот.◆ Високи полимерни влошки за стапала отпорни на абење, 10 пати посилни од нормалните.◆ Природните се дизајнерски спогодби со форма на дланки.◆ УСБ-интерфејс со голема / целосна брзина, 480MBPS на брзината на пренос за секоја секунда.◆ Игри, прекинувач за режим на управување со мултимедија.◆ Пренос на четири DPI.
G3330 Gamer Mouse.
G3330 Gamer Mouse.
Точка бр.: MT-G3330Бренд: средбаБоја: ЦрнаДостапност: во залихаEAN: 6970344731738.Опис: PMW3330 8000DPI гејмерски глушец
C4120.
C4120.
Точка бр.: MT-C4120Бренд: средбаБоја: црна, белаДостапност: во залихаЕАН: Црно: 6970344732155 Бело: 6970344732162Опис: Тастатура со целосна големина, прилагодлива резолуција, ефикасна безжична технологија.
Слушалки за игри со позадинско осветлување Meetion со микрофон HP020
Слушалки за игри со позадинско осветлување Meetion со микрофон HP020
Бр. На производот: MT-HP020Бренд: СОДРИНАБоја: црнаДостапност: На залихаEAN: 6970344731202Опис: Кожни слушалки за игри со ленти за кожа
P010 RGB глушец рампа
P010 RGB глушец рампа
Точка бр.: MT-P010Бренд: средбаБоја: ЦрнаДостапност: во залихаEAN: 6970344731509.Опис: 16,8 милиони Боја RGB позадинско осветлување на глувчето.
Програмибилен игрички глушец Meetion Metallic M985
Програмибилен игрички глушец Meetion Metallic M985
Base Алуминиумска легура на база, напредна шема за локализација на оптика може слободно да се движи по која било површина (освен стакло).◆ Висока резолуција, чувствителен одговор на игри.Million 5 милиони пати долг век на траење на микро прекинувачот.◆ Подлошки за стапала со висока отпорност на абење на полимер, 10 пати посилни од нормалните.◆ Природните се дизајнерски согласности со форма на дланки.◆ УСБ-интерфејс со голема / целосна брзина , 480MBPS на брзината на пренос за секоја секунда.◆ Игри, прекинувач за режим на мултимедијална контрола.◆ Пренос на четири DPI.
ПРЕДУПРЕДУВАЈТЕ СО СРЕДБА

Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формуларот за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на производи за компјутерски периферни уреди за компјутер!

Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски