Periferikët e lojërave të takimit

Duke qenë një nga markat dhe kompanitë më të mira periferike të lojërave në Kinë, qëllimi i Meetion është të kënaqë klientët dhe lojtarët tanë në mbarë botën me saktësi të lartë dhe cilësi të besueshme për të siguruar që çdo klient dhe lojtar të ndihet rehat dhe i sigurt me pajisjet tona periferike të lojrave në aplikimet e tyre. Mausi i lojërave të Meetion dhe tastiera e lojërave meetion, ose pajisje të tjera periferike të lojërave kanë gjetur gjerësisht aplikimet e tyre nga tregu për shkak të vetive të tyre të këndshme. Ato kanë shumë veçori që garantojnë popullarizimin dhe aplikimin.

LEXO MË SHUMË
Maus me tela optike për kompjuter USB 1600 DPI Mouse M362

Maus me tela optike për kompjuter USB 1600 DPI Mouse M362

Numri i artikullit: MT-M362Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëPërshkrimi: Ndërprerës DPI i rregullueshëm, rrotë lëvizëse kundër rrëshqitjes, prizë dhe luaj.
MeeTion CHR15 karrige e lojërave mbështetëse e bardhë e rehatshme

MeeTion CHR15 karrige e lojërave mbështetëse e bardhë e rehatshme

Artikulli nr.:MT-CHR15Marka:MAKIMINgjyrë:E bardhë, portokalli, e kuqe, blu, gri, jeshile, e zezëDisponueshmëria:Në magazinëEAN:6970344731981Përshkrim:Karrige lojërash me mbështetëse të rregullueshme 180 ° Lëkurë imituese
Tastierë lojrash e papërshkueshme me ndriçim të pasëm K9320

Tastierë lojrash e papërshkueshme me ndriçim të pasëm K9320

Numri i artikullit: MT-K9320Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731974Përshkrimi: Ndriçim i pasmë Ylber me ndriçim të rregullueshëm; Çelësa të shumëfishtë pa konflikt; Dizajn i papërshkueshëm nga uji
Maus pa tela me 2,4 g të hollë të rikarikueshëm R600

Maus pa tela me 2,4 g të hollë të rikarikueshëm R600

Numri i artikullit: MT-R600Marka: MEETIONNgjyra: Gloss Silver, Rose Gold, Space GreyDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731776Përshkrimi: Maus me valë të ringarkueshme
RRETH Takimit

Shenzhen Meetion Tech Co. Ltd.

Që nga themelimi i tij, "Nxitja e zhvillimit të produkteve të shkencës dhe teknologjisë, thellimi i inovacionit të shërbimit të shkencës dhe teknologjisë" ka qenë filozofia e biznesit të Meetion. Një seri modelesh periferike për lojëra në modë& ide unike& lojëra kompjuterike me cilësi të lartë dhe pajisje periferike kompjuterike& aksesorët janë tregtuar me sukses nën atë filozofi.


Fuqia e kompanisë periferike më të mira të lojërave: Zotërimi i më shumë se 200 punonjësve; Zona e fabrikës më shumë se 10000㎡; Gjashtë linja montimi të plota automatike të prodhimit; Më shumë se 10 makina të plota inteligjente të derdhjes me injeksion; Pajisjet periferike të lojërave kompjuterike dhe aksesorët e PC prodhojnë më shumë se 800,000 komplete mujore. Ne kalojmë dhe zbatojmë në mënyrë rigoroze sistemin ndërkombëtar të certifikimit të cilësisë ISO 9001: 2008. Të gjitha produktet e meetion kalojnë certifikimin ndërkombëtar CE, FCC, RoHS dhe REACH, etj.


Për shkak të reputacionit të mirë, cilësisë së përsosur dhe dizajnit të nivelit të lartë, një rrymë e qëndrueshme produktesh eksportohen nga MEETION në vendet dhe rajonet e tjera të botës; si dhe kemi krijuar marrëdhënie të mira bashkëpunimi me kompanitë e njohura të IT-së brenda dhe jashtë vendit.

LIKONI ME TAKIM

Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të produkteve periferike për lojëra kompjuterike!

Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj