Meetion | Markat dhe Kompania Periferike e Lojërave Më të Mirë

Gjuhe
Periferikët e Lojërave të Meetionit

Qëllimi i Meetion është që të kënaqë klientët dhe lojtarët tanë në të gjithë botën me saktësi të lartë dhe cilësi të besueshme për të siguruar që çdo klient dhe lojtar të ndihet rehat dhe i sigurt me pajisjet periferike të lojrave në aplikimet e tyre. Miu dhe tastiera e lojrave të Meetionit, ose pajisje të tjera periferike kanë gjetur gjerësisht aplikacionet e tyre nga tregu për shkak të vetive të tyre të këndshme. Ata kanë shumë karakteristika që kërkojnë popullarizimin dhe zbatimin.

LEXO MË SHUMË
RGB Programueshëm Gaming Mouse M990s

RGB Programueshëm Gaming Mouse M990s

Artikulli nr.: MT-M990sMarkë: MejeNgjyra: e zezë, e bardhëDisponueshmëria: Në magazinëEan: Black 6970344731745 White 6970344731752Përshkrimi: 4000DPI 9D Mouse lojrave
2.4g Rechargeable Slim Mouse Silent Wireless R600

2.4g Rechargeable Slim Mouse Silent Wireless R600

Artikulli nr.: MT-R600Markë: MejeNgjyra: Gloss Silver, Rose Gold, Grey HapësirëDisponueshmëria: Në magazinëIan: 6970344731776Description: Mouse rechargeable wireless
Cordless Optical USB Computer 2.4GHz Mouse Wireless R545

Cordless Optical USB Computer 2.4GHz Mouse Wireless R545

Artikulli nr.: MT-R545Markë: MejeNgjyra: rozë, blu, cian, e bardhë, e zezëDisponueshmëria: Në magazinëIan: 6970344731844Description: Mouse zyra me valë me fuqi të ulët
2.4g Tastierë Wireless dhe Mouse Combo Mini4000

2.4g Tastierë Wireless dhe Mouse Combo Mini4000

Pika nr.: MT-mini4000Markë: MejeNgjyra: e zezë, e bardhëDisponueshmëria: Në magazinëIan: e zezë: 6970344731417 bardhë: 6970344731387Description: Office Computer Wireless Mouse dhe Combo tastierë
RRETH Meetionit

Shenzhen Meetion Tech Co Ltd

Që nga themelimi i tij, "Promovimi i zhvillimit të produkteve të shkencës dhe teknologjisë, thellimi i inovacionit të shërbimit të shkencës dhe teknologjisë" kanë qenë filozofia e biznesit e Meetion. Një seri e dizajnit të periferikëve të lojërave të modës& ide unike& lojëra kompjuterike dhe pajisje periferike të një cilësie të lartë& aksesorët janë tregtuar me sukses nën atë filozofi.


Fuqia më e mirë e ndërmarrjeve të lojërave periferike: Zotërimi i më shumë se 200 punonjësve; Zona e fabrikës më shumë se 10000㎡; Gjashtë linja të plota automatike të montimit të prodhimit; Më shumë se 10 makina të plota inteligjente për formimin e injeksionit; Periferikët e lojërave kompjuterike dhe aksesorët e PC prodhojnë mujore më shumë se 800,000 komplete. Ne kalojmë dhe zbatojmë në mënyrë rigoroze sistemin ndërkombëtar të çertifikimit të cilësisë ISO 9001: 2008. Të gjitha produktet e meetion kalojnë çertifikimin ndërkombëtar CE, FCC, RoHS dhe REACH, etj.


Për shkak të reputacionit të mirë, cilësisë së përsosur dhe dizajnit të nivelit të lartë, një rrjedhë e qëndrueshme e produkteve eksportohen nga TAKIMI në vendet dhe rajonet e tjera të botës; dhe gjithashtu ne kemi krijuar marrëdhënie të mira bashkëpunimi me kompanitë e mirënjohura të IT-së midis vendit dhe jashtë vendit.

B GNI P TOR TUAJ ME TAKIM

Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit që të mund t'ju dërgojmë një kuotë falas për gamën tonë të gjerë të produkteve të periferikëve të lojërave kompjuterike!

Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip