Rreth Nesh

Shtëpi > Rreth Nesh

 • PËR NE
  Shenzhen Meetion Tech Co. Ltd.

  Lërini të gjithë të shijojnë argëtimin e lojërave.

  Marka MeeTion, e cila u themelua zyrtarisht në Prill 2013, është një kompani që është e specializuar në tastierat mekanike nga mesatarja deri në të larta, miun e lojërave dhe aksesorët periferikë për e-Sport.


   "Lërini të gjithë të shijojnë argëtimin e lojërave" është vizioni i MeeTion. kanë punuar shumë për të ndihmuar lojtarët e lojërave në mbarë botën për të përmirësuar përvojën e tastierës së lojërave dhe miut. Ne kemi krijuar organizata të ngushta bashkëpunuese në rajone të ndryshme dhe kemi thelluar linjën tonë të produkteve për ta bërë produktin MeeTion më lokal.


  Ne mbajmë ndërveprim të shpeshtë me lojtarët e lojës nga rajone të ndryshme të botës. Përvoja e përdoruesve dhe ankesat për defektet e produktit janë orientimi ynë për zhvillimin e produkteve të reja. Ne po kërkojmë gjithashtu vazhdimisht mënyra të reja për të inovuar dhe aplikuar më shumë teknologji dhe materiale të reja në produktet tona për t'i bërë përdoruesit tanë të përjetojnë përvojën e re të sjellë nga teknologjitë dhe materialet e reja sa më shpejt që të jetë e mundur.


  Që nga themelimi i tij, MeeTion Tech ka ruajtur një normë të habitshme rritjeje në industri. MeeTion Tech shiti 2.22 milionë tastierë dhe mau në 2016-n, 5.6 milionë tastierë dhe maus në 2017-n dhe 8.36 milionë tastierë dhe mau në 2019-ën.


  Logoja e MeeTion vjen nga "Xunzi·Perandorët": fermerët janë të fortë, por më pak të aftë. Pastaj, duke përdorur kushtet klimatike, gjeografike dhe njerëzore, ata mund të bëjnë gjithçka. Koncepti i tij është t'i japë një lojë ekstreme kushteve klimatike, gjeografike dhe njerëzore për të ndërtuar një koncept operacioni të hapur, gjithëpërfshirës, ​​bashkëpunues dhe fitues. Më 15 mars 2016, MeeTion bëri një përmirësim strategjik të ekosistemit, duke promovuar kështu ndërtimin e eko-zinxhirit jashtë lojërave elektronike së bashku me partnerët në industri.

 • NA KONTAKTONI
  Keni pyetje?
  Ne jemi të përkushtuar të prodhojmë produkte të cilësisë më të mirë me çmimet më konkurruese. Prandaj, ftojmë sinqerisht të gjitha kompanitë e interesuara të na kontaktojnë për më shumë informacion.

  Adresa: Ndërtesa 2, Parku i teknologjisë së lartë Hengchangrong, Huangtian, Rruga Xixiang, Distrikti Bao'an, Shenzhen, Guangdong, Kinë.
  • faks:
   +86-755-23579735
  • telefon:
   +86-755-23579736
  • Email:
  • telefon:
   +86-13600165298
  • Emri i Kompanise:
   Shenzhen Meetion Tech Co. Ltd.
  • Emrin:
   Meetion
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.

Dërgoni kërkesën tuaj