Lajme

Tastierë MeeTion RGB me ndriçim të pasëm Multimedial me ndërprerës blu, tastierë mekanike për lojëra MK04
Tastierë MeeTion RGB me ndriçim të pasëm Multimedial me ndërprerës blu, tastierë mekanike për lojëra MK04
Kapaku i tastës me injeksion të shkëlqyeshëm rezistent ndaj konsumit dhe transmetim të lartë të dritës. Ndërprerës makromekanik blu me cilësi të lartë. RGB me ndriçim kromatik të personalizueshëm. Funksioni i shpejtë multimedial FN + kombinim. E konvertueshme W, S, A, D dhe ↑,↓,←,→. Çipa lojërash e-sportive 64-shkallë. Zgjidhje SMT plotësisht automatike në faqe të plotë. Anti-ghosting me çelës të plotë. Personalizojeni efektin e ndriçimit Modaliteti i lojës FN+1 1(FPS) A, S, D, W, ←↓→↓Esc (I ndriçuar) Modaliteti i lojës FN+2 2(CF)  A, S, D, W, Ctrl, Shift, Alt, R, G, Q, E, B, 1~5, Tab, F1~F3, Home, Fund, PgUp, PgDn , PrtSc (I ndriçuar) Modaliteti i lojës FN+3 3(COD)  Q, W, E, R, T, A, S, D, F, G, C, V, 1~7, Ctrl, Shift (I ndriçuar) Modaliteti i lojës FN+4 4(RTS)  Q, W, E, R, A, S, D, G, X, Z, F, K, L, H, M, N, U, Y, T, P, 1 ~0, Ctrl, Shift, Alt (i ndriçuar) Modeli i lojës FN+5 5(LOL)  Q, W, E, R, D, G, F, B, V, Ctrl, Alt, Tab, 1~6, Esc  (I ndriçuar) Modaliteti i lojës FN+6 6 (gara me makina)  A, S, D, W, R, ←↓→↓Ctrl, Shift, Alt (I ndriçuar) Modaliteti i lojës FN+7 7(NBA)  A, F, S, W, R, E, ←↑→↓Z, X, C, V, 1~4 (I ndriçuar) FN+INS e përcaktuar nga përdoruesi 1 FN+HM e përcaktuar nga përdoruesi 2 FN+PU e përcaktuar nga përdoruesi 3 Anti-Ghosting  Çelësat e plotë Sasia e butonave të shkurtoreve  12 Lloji i tastierës  Çelës blu mekanik Përputhshmëria me OS  Windows XP/Vista/7/8/10  MAC OS X Koha e ekzekutimit pa gabime  Më shumë se 50 milionë herë Ndërfaqja  USB e veshur me ar Gjatësia e telit 180 ± 1 cm Pesha 880±5g Përmasat  përafërsisht: 356*135*39 mm kapak kyçi i injektimit të luency rezistente ndaj konsumit dhe me dritë të lartë Çelës makro mekanik blu me cilësi të lartë RGB chroma Backit i personalizueshëm Çipa lojërash e-sportive të klasës 64
korrik 04, 2022
Mausi i lojërave gjurmues i MeeTion G3330
Mausi i lojërave gjurmues i MeeTion G3330
Ndjekja e miut të lojërave G3330 Pesha 160±5g Gjatësia, gjerësia dhe lartësia dimensionet 130*69.5*42mm Ergonomik, i përshtatet kurbës së pëllëmbës Funksionim i rehatshëm, klikim fleksibël, reagim i shpejtë, kapje e fortë Fund anash kundër rrëshqitjes Butoni i zjarrit stabilizon kursorin e lojës Tastet majtas dhe djathtas mund të përballojnë deri në 20 milionë klikime 7 nivele të DPI, deri në 8000 Sensori optik i lojrave me precizion të lartë PMW 3330 Projektuar posaçërisht për lojëra Nxitimi maksimal prej 30 g Shpejtësia maksimale e gjurmimit 150 ips Shkalla e votimit 125-1000 Hz/ms Mbështetje për programimin makro
korrik 01, 2022
MeeTion Transformers Gaming Mouse GM80
MeeTion Transformers Gaming Mouse GM80
Dritë e pasme me ngjyra RGB. Sensori optik pro lojrave ADNS-3050 Dizajni ergonomik, dizajni i harkut natyror përputhet me formën e pëllëmbëve, dizajni i transformatorëve ergonomikë me temperamentin e lojës për duart e djathta. 7 butona për operacione më të përshtatshme të lojës dhe mund të vendosni lirisht funksionin e butonave përmes softuerit të drejtuesit. Rezolucioni i lartë, reagim i ndjeshëm ndaj lojërave Butoni i majtë  , Butoni i djathtë , Përpara , Prapa  , Rrota e lëvizjes 5 MILION HERE JETE TE SHERBIMIT TE MIKRO KOÇELIT 8 nivele të DPI të rregullueshme ofrojnë pozicionim të saktë dhe ju ndihmojnë të fitoni lojën. deri në 4000 dpi, Ndërprerësi i modalitetit të kontrollit të multimedias së lojës, transmetimi me katër Dpi Efekti i ftohtë i ndriçimit LED, i cili do të dekorojë atmosferën luftarake të lojërave dhe do t'ju sjellë një përvojë të gjallë të lojës. Maus profesional për lojëra me kabllo USB 180 cm, lidh dhe luaj. Module të integruara të lëvizshme 4 copë, dhe ju mund ta rregulloni peshën lirisht. Modeli nr MT-GM80 IC ADNS-3050 Ngjyra e zezë Sasia e butonave kyç 6+1 Drita e pasme RGB CPI 4000 dpi Shpejtësia e votimit 125~1000 Hz/ms Shpejtësia maksimale e kuadrove. 6666 fps Maks. Përshpejtimi 20 g Maks. Shpejtësia e gjurmimit 60 ip Sistemi i pajtueshëm Win XP / Vista / 7 / 8 / 10 Ndërfaqja USB Gjatësia e kabllit 1,8±0,01 m, Tela me gërsheta specifike për lojën me cilësi të lartë dhe lidhës USB të veshur me ar Dimensionet 140*91*38mm Pesha 175±5g
qershor 30, 2022
Kina MeeTion Pink Gaming Karrige CHR16 Prodhuesit - MEETION
Kina MeeTion Pink Gaming Karrige CHR16 Prodhuesit - MEETION
Karrige e lojërave rozë CHR16 pamje elegante, ndjenjë e fortë e lojës. Jastëk lumbal i lëvizshëm i mbështetëses së kokës, shpërndan presionin e shpinës së qafës së mitrës dhe mesit, në mënyrë që të luajë dhe të punojë më lehtë Materiali sipërfaqësor PU + PVC, material i brendshëm sfungjer me densitet të lartë me rikthim të lartë, që merr frymë dhe rehat, qëndrim i gjatë pa deformime Shufra ajri e rregullueshme në lartësi, e certifikuar nga SGS Mbështetëse dydimensionale rrotulluese për krahë, mbështetje lart e poshtë, rrotullim majtas dhe djathtas, duke e bërë krahun më të rehatshëm Këndi i rregullueshëm, mund të rregullohet lirshëm sipas skenave të ndryshme Strukturë e përmirësuar me ngarkesë, e qëndrueshme dhe e besueshme e kornizës prej çeliku me një pjesë Rrota garash me cilësi të lartë
qershor 27, 2022
Kufje lojërash me tela stereo lëkure e shkallëzueshme për anulimin e zhurmës MeeTion me mikrofon HP010
Kufje lojërash me tela stereo lëkure e shkallëzueshme për anulimin e zhurmës MeeTion me mikrofon HP010
Kufje për lojëra kufje audio 3,5 mm *2 Kufje lojërash lëkure me tela Gjatësia e Kabllit 1.8±0.01m Dimensionet 250*88*75mm Pesha 264±5g Ndërfaqja ø3.5 mm fole stereo PËR NJË NDRYSHIM PAJISJEVE Aplikimi i Sistemit Single Vrime, Linjat e Konvertimit për Modalitetet Kufje lojërash me tela stereo lëkure e shkallëzueshme për anulimin e zhurmës HP010 Kufjet e dridhjeve të reduktimit të zhurmës ofrojnë një atmosferë lojërash më emocionuese. Mikrofonat e gjatë dhe super të qartë ofrojnë bisedë shumë të përshtatshme kur luani lojëra. Teknologjia tre-dimensionale e tingullit rrethues, zëri performon më realist dhe mund të identifikojë drejtimin e zërit në lojë për të identifikuar qartë vendndodhjen në mënyrë që lojtarët. KUFJET stereo të lojërave Material lëkure KOKE E RREGULLSHME Shirit koke me rregullim MIKROFON RROTHATUES TRARE ÇELIK Klasa inxhinierike mjedisore, shtrirje falas Rezistenca ndaj tensionit dhe qëndrueshmëria e trarit të kokës nga aliazh i fortë dhe i qëndrueshëm Anulimi i zhurmës Mbroni veshin nga kompresimi zero Filtër me cilësi të lartë, jastëk i butë veshi cilësi superiore e zërit Diafragma e madhe, Teknologjia e tingullit rrethues 3D
qershor 25, 2022
Prezantimi i funksionit të tastierës mekanike MeeTion Mk007, Prodhuesi i tastierës së lojërave
Prezantimi i funksionit të tastierës mekanike MeeTion Mk007, Prodhuesi i tastierës së lojërave
Ndriçim LED i personalizueshëm, FN+INS FN + ↑↓, ndriçimi i dritës lart/poshtë FN + ←→, shpejtësia e ndriçimit e ngadaltë/e shpejtë Fn+ESC Rivendosni parazgjedhjen (shtresa e formës së gjarprit) Fn+w, ndryshimi i pozicionit WASD FN+dritare, kyçja e tastit të dritares 12 shkurtore mediatike në kombinim me FN,FN+1~12 6 lloje të mënyrave të dritës së prapme të lojës FN+1 FPS FN+2 CF FN+3 COD FN+4 RTS FN+5 LOL FN+6 GORA MAKONORE
qershor 22, 2022
MeeTion Professional Gaming Mouse G3325, DPI i rregullueshëm, pajisje për çdo kërkesë të lojës
MeeTion Professional Gaming Mouse G3325, DPI i rregullueshëm, pajisje për çdo kërkesë të lojës
Sensori optik me cilësi të lartë. Kombinoje me një motor të fuqishëm optik për të arritur gjurmimin dhe shpejtësinë e saktë, të lehtë për t'u kontrolluar dhe për të bllokuar armikun. Dizajni i thjeshtë, kthesa të plota të dizajnuara është për kontroll me dorën e djathtë. Dizajn i përsosur i efektshëm përmes testimit të vazhdueshëm. Radianët në pëllëmbën e dorës suaj mund të kenë një ndjesi komode. Rezistente ndaj yndyrave. Këmbë prej aliazh alumini. Këmbë e qëndrueshme dhe jo e rrëshqitshme nga aliazh alumini mund të zvogëlojë koeficientin e fërkimit, të butë dhe të kontrollueshëm kur lëviz. DPI i rregullueshëm, pajisje për çdo kërkesë të lojës. 600  1200   1 600   2400   3600   5000   10000 Qëndrueshmëri e fortë. Jeta e butonit është deri në 20 milionë herë. Shtypja dhe rrotullimi i programueshëm. Përputhshmëria me Wice. Sensori me performancë të lartë. Lehtë për t'u shënuar, mbështet programimin e Marco. Mbështetni marco, modifikoni komandën që dëshironi, vetëm një klikim mund të bëjë një sërë veprimesh. Ngjyra e zezë Sasia e butonave kyç 7+1 Drita e pasme RGB me ngjyra DPI Max 5000 dpi, mund të rregullohet në 10000 me anë të softuerit Norma Polung 125~1000H/ms Shpejtësia e kuadrove maksimale. 5000 fps Përshpejtimi 20 g Shpejtësia e gjurmimit 100 ip Sistemi i pajtueshëm Win XP / Vista / 7 / 8 / 10 MAC OS Ndërfaqja USB Gjatësia e Kabllit 1.8 ± 0.01m Dimensionet 136,5 * 72 * 41,5 mm Pesha 160±5g
qershor 19, 2022
Karrige e lojërave MeeTion CHR22, dizajn sediljeje garash, 5 ngjyra për të zgjedhur
Karrige e lojërave MeeTion CHR22, dizajn sediljeje garash, 5 ngjyra për të zgjedhur
5 ngjyra për të zgjedhur. Dizajni i sediljeve për gara. Materiali eshte lekure + sfungjer, me densitet te larte, me rikthim te larte me qendrim te gjate pa deformime. Mbështetësja e kokës për të mbështetur qafën e lakuar. Mbështetni peshën e kokës. Shpërndani fuqinë e shtyllës kurrizore, pa presion për të vazhduar lojën. Mbështetje për jastëkun e mesit. Përshtatet në mënyrë të përkryer me kthesën e shpinës, përballoni lehtësisht orët e gjata të lojërave, zyrës, argëtimit etj. Mbështetëse krahu e rregullueshme, mbështetëse krahu rrotulluese dy-dimensionale. Mund të rrotullohet lart e poshtë, majtas dhe djathtas. Mbështet krahët për më shumë rehati. Lartësia e rregullueshme Lartësia e rregullueshme. Këndi i rregullueshëm, funksion i rehatshëm, i lirë. Mbështetëse këmbësh e rregullueshme, dizajn jastëk këmbësh. Për një kohë të gjatë duke luajtur ose duke punuar pa frikë, relaksoni këmbët tuaja, pushoni më mirë.
qershor 18, 2022
Tastiera e miut për lojëra me desktop të madh të zgjeruar të MeeTion P100
Tastiera e miut për lojëra me desktop të madh të zgjeruar të MeeTion P100
Tastiera e miut për lojëra me desktop të madh të zgjeruar të MeeTion P100 Më shumë informacion: https://www.meetion.com/mt-p100.html?...Madhësia e madhe lë hapësirë ​​të mjaftueshme për të akomoduar tastierën dhe miun për duar më të rehatshme. Dizajn printimi me cilësi të lartë me pëlhurë të lëmuar të mëndafshtë pa humbje ngjyre. Dizajni i skajit të mbyllur për të zgjatur jetën e shërbimit. Saktësi e shkëlqyeshme, të gjitha llojet e minjve mund të ndjehen me ndjeshmëri. Baza e gomës natyrale që nuk rrëshqet, siguron një kapje të qëndrueshme për përdorim.
qershor 16, 2022
Kufje lojërash MeeTion HIFI 7.1 LED me dritë të pasme HP030, kufje me tinguj rrethues
Kufje lojërash MeeTion HIFI 7.1 LED me dritë të pasme HP030, kufje me tinguj rrethues
Altoparlant stereo. Mikrofoni për anulimin e zhurmës. Kupat e veshit të rehatshëm. Shirit i rregullueshëm i kokës për përshtatshmëri të madhe. Volumi i rregullueshëm. Kabllo me gërsheta kundër tërheqjes dhe kundër ngatërrimit. USB e veshur me ar. Ndjenja e fortë e lojërave në modë.
qershor 13, 2022
Tastiera mekanike me tastierë mekanike me ndriçim të plotë me ngjyra të pasme MeeTion RGB MK80
Tastiera mekanike me tastierë mekanike me ndriçim të plotë me ngjyra të pasme MeeTion RGB MK80
* Tastierë mekanike ultra e hollë *Dimensionet 418*113*23mm * Prizë USB *104 Paraqitja e tastierës *Drita e pasme LED me ngjyra e personalizueshme *Kupa e tastës me injeksion të shkëlqyeshëm rezistente ndaj konsumit dhe transmetim të lartë të dritës * Kundër plakjes dhe rezistencës ndaj gërryerjes *Kapele çelësash ultra të hollë Stili i çokollatës *Paneli metalik i krehur me super fortësi të lartë, më shumë se 50 *Proceset komplekse 12 grupe tastesh shkurtoresh multimediale, Ndërroni lirisht funksionet audio-vizuale, 12 butona të shkurtoreve O-ty. Skenarë të ndryshëm plotësojnë nevoja të ndryshme, argëtim në shtëpi, shtypje në zyrë, lojë ose konkurrencë. Funksioni i diametrit të shpejtë multime FN + kombinim Ndërprerës blu. Zgjedhja e përsosur e tastierës si për lojë ashtu edhe për zyrë. Si tingulli ashtu edhe dora ndjen se mund të gjeni një lloj kënaqësie të veçantë. Jo vetëm lojëra, por edhe zyra. Tingujt e zhurmshëm dhe ritmet mund të dëgjohen qartë. Mënyra të shumta të lojës. Çipa lojërash e-sportive të klasës 64. Anti-ghosting me çelës të plotë. Më shumë se 50 milion herë Kohëzgjatja pa gabime.
qershor 11, 2022
MeeTion Dazzling Gaming Mouse GM22, 6D Optical RGB Gaming Mice
MeeTion Dazzling Gaming Mouse GM22, 6D Optical RGB Gaming Mice
Forma dominuese: E projektuar në mënyrë ergonomike për një kapje të rehatshme për përdorim afatgjatë. Stili unik i dizajnit. prizë USB. Ndriçim i ndryshueshëm RGB. Rul 3D kundër rrëshqitjes: rul gome 3D, prodhimi profesional ndjehet më rehat. Veshje gome 3D, prodhim profesional, ndjehuni më rehat Dorezat e rezistencës ndaj rrëshqitjes. DPI me 4 shpejtësi: 200-4800 DPI. Butoni anësor i përshtatshëm: Butoni anësor me shumë funksione, i paracaktuar "përpara/prapa" I përshtatshëm për ju që të kaloni midis drejtorive të ndryshme. Rezolucioni: 200-4800 dpi Shpejtësia e kuadrove: 6000 FPS Përshpejtimi maksimal: 15 G Shpejtësia maksimale e gjurmimit: 60 ips Shpejtësia maksimale e votimit: 1000 Hz Dimensionet përafërsisht: 131*68*42mm
qershor 08, 2022
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj