Produktet

Si një nga markat më të mira të pajisjeve periferike të lojrave ose një nga markat dhe prodhuesit më të mirë të pajisjeve periferike kompjuterike për PC zyrash në Kinë, "Lërini të gjithë të shijojnë argëtimin e lojërave" është vizioni i MeeTion.  Meetion ka punuar shumë për të ndihmuar lojtarët e lojërave në mbarë botën për të përmirësuar përvojën e tastierës së lojërave dhe miut të lojërave. Meetion ka krijuar organizata të ngushta bashkëpunuese në rajone të ndryshme dhe ka thelluar linjën tonë të produkteve për ta bërë produktin MeeTion më lokal. Mirë se vini në një citim rreth periferikëve më të mirë të lojrave dhe periferikëve më të mirë të kompjuterit 2020&2021 në takim.

Karrige lojërash për gara me masazh luksoz MeeTion CHR25
Karrige lojërash për gara me masazh luksoz MeeTion CHR25
MT-CHR25 është një karrige e ndryshme lojrash. Dizajn ergonomik dhe veshja e një jastëku masazhues të mesit; Mbështetësja e rregullueshme 180° dhe jastëkët e rehatshëm të këmbëve, në mënyrë që të mos ndiheni kurrë të lodhur kur luani lojëra, si në zyrë ashtu edhe në lojëra!
Karrige eSports e lojërave meeTion CHR16 Pink Cut
Karrige eSports e lojërave meeTion CHR16 Pink Cut
Numri i artikullit: MT-CHR16Marka: MEETIONNgjyra: RozëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731905Përshkrimi: Karrige lozonjare e lojërave rozë rrotulluese PU Rosa
Tastierë mekanike lojërash RGB e shkëputshme me mbështetëse palme me kabllo të tipit C MK500
Tastierë mekanike lojërash RGB e shkëputshme me mbështetëse palme me kabllo të tipit C MK500
Numri i artikullit: MT-MK500Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344732063Përshkrimi: Kabllo tip-C e lidhshme, Mbështetësja e pëllëmbës e shkëputshme, 4 çelësa të veçantë kontrolli.MEETION Tastierë mekanike lojërash e ndashme me mbështetëse palme me cilësi më të mirë RGB me kabllo të tipit C Fabrika MK500, Më shumë se 10 makina të plota inteligjente të derdhjes me injeksion
Tastierë mekanike metalike me çelës të plotë kundër fantazmës MK20
Tastierë mekanike metalike me çelës të plotë kundër fantazmës MK20
Numri i artikullit: MT-MK20Marka: MEETIONNgjyra: E kuqe, griDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731295Përshkrimi: Tastierë mekanike lojërash RGB me parmakë silikoni.
MEETION G3325 HADES GAMING mouse
MEETION G3325 HADES GAMING mouse
Numri i artikullit: MT-G3325Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731721Përshkrimi: Hades Gaming Mouse PMW3325
Tastieri i miut për lojëra Meetion P010 RGB
Tastieri i miut për lojëra Meetion P010 RGB
◆ Sipërfaqe me mikro teksturë për stilet e lojës me shpejtësi dhe kontroll.◆ Optimizuar për të gjitha cilësimet dhe sensorët e ndjeshmërisë.◆ Ndriçim RGB me 16.8 milionë opsione ngjyrash.◆ Ndriçim fantastik LED RGB.◆ Ndërrimi i modeleve të ndërprerësit të dritës së prapme 9.◆ Veshje e optimizuar e sipërfaqes.◆ Baza gome që nuk rrëshqet.◆ Xham organik me transmetim të lartë të dritës.
Kombinimi i tastierës dhe mausit me valë 2.4G MINI4000
Kombinimi i tastierës dhe mausit me valë 2.4G MINI4000
Numri i artikullit: MT-MINI4000Marka: MEETIONNgjyra: E zezë, e bardhëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: E zezë: 6970344731417 E bardhë: 6970344731387Përshkrimi: Kompjuteri i zyrës së miut pa tela dhe tastierës
Maus lojrash i programueshëm RGB M990S
Maus lojrash i programueshëm RGB M990S
Numri i artikullit: MT-M990SMarka: MEETIONNgjyra: E zezë, e bardhëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: E zezë 6970344731745 E bardhë 6970344731752Përshkrimi: 4000DPI 9D Gaming Mouse
Tastierë lojrash e papërshkueshme me ndriçim të pasëm K9320
Tastierë lojrash e papërshkueshme me ndriçim të pasëm K9320
Numri i artikullit: MT-K9320Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731974Përshkrimi: Ndriçim i pasmë Ylber me ndriçim të rregullueshëm; Çelësa të shumëfishtë pa konflikt; Dizajn i papërshkueshëm nga uji
Karrige E-Sport lojërash e mbështetur prej lëkure me mbështetëse këmbësh CHR22
Karrige E-Sport lojërash e mbështetur prej lëkure me mbështetëse këmbësh CHR22
Përshkrimi:  Lëkurë, parmak i rregullueshëm, Karrige lojërash me mbështetëse këmbësh të shkallëzueshme
Maus vertikal ergonomik 2.4G me valë R390/M390
Maus vertikal ergonomik 2.4G me valë R390/M390
Numri i artikullit:MT-R390Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731868Përshkrimi: Distanca e marrjes me valë 10 milion, materialet e ngjashme me lëkurën e bëjnë dorën të ndihet më rehat
Mausi i lojërave për lojëra me tavolinë të madhe të zgjeruar P100
Mausi i lojërave për lojëra me tavolinë të madhe të zgjeruar P100
Artikulli nr.:MT-P100Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731394Përshkrimi: Maus Pad i madh i zgjeruar i lojërave
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj