Pajisjet periferike të lojërave

Duke qenë një ngamarkat më të mira të pajisjeve periferike të lojërave, Meetion është kompania më e mirë e pajisjeve periferike të lojërave që ofron shumë pajisje periferike të lezetshme të lojrave, pajisje periferike të lojrave me valë dhe kombinime të pajisjeve periferike të lojrave.

Zgjedhja e pajisjeve periferike më të mira për lojëra është shumë e rëndësishme për lojtarët profesionistë. Nëse jeni duke kërkuar për disa marka më të mira periferike të lojërave, markat e aksesorëve të lojrave ose markat më të mira periferike të lojërave 2020, Meetion do të ishte zgjedhja juaj më e mirë.  Mirë se vini të pyesni Meetion'Periferikët më të mirë të lojrave 2020& Periferikët më të mirë të lojërave PC 2021.

Meetion mban ndërveprim të shpeshtë me lojtarët e lojës nga rajone të ndryshme të botës. Përdoruesit' përvoja dhe ankesat për defektet e produktit janë orientimi ynë për zhvillimin e produkteve të reja. Ne po kërkojmë gjithashtu vazhdimisht mënyra të reja për të inovuar dhe aplikuar më shumë teknologji dhe materiale të reja në produktet tona për t'i bërë përdoruesit tanë të përjetojnë përvojën e re të sjellë nga teknologjitë dhe materialet e reja sa më shpejt që të jetë e mundur. 

MeeTion CHR15 karrige e lojërave mbështetëse e bardhë e rehatshme
MeeTion CHR15 karrige e lojërave mbështetëse e bardhë e rehatshme
Artikulli nr.:MT-CHR15Marka:MAKIMINgjyrë:E bardhë, portokalli, e kuqe, blu, gri, jeshile, e zezëDisponueshmëria:Në magazinëEAN:6970344731981Përshkrim:Karrige lojërash me mbështetëse të rregullueshme 180 ° Lëkurë imituese
Tastierë lojrash e papërshkueshme me ndriçim të pasëm K9320
Tastierë lojrash e papërshkueshme me ndriçim të pasëm K9320
Numri i artikullit: MT-K9320Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731974Përshkrimi: Ndriçim i pasmë Ylber me ndriçim të rregullueshëm; Çelësa të shumëfishtë pa konflikt; Dizajn i papërshkueshëm nga uji
Tastierë mekanike shumë e hollë MK80
Tastierë mekanike shumë e hollë MK80
Numri i artikullit: MT-MK80Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731769Përshkrimi: Tastierë mekanike me tastierë të plotë me ndriçim të plotë RGB
Karrige E-Sport lojërash e mbështetur prej lëkure me mbështetëse këmbësh CHR22
Karrige E-Sport lojërash e mbështetur prej lëkure me mbështetëse këmbësh CHR22
Përshkrimi:  Lëkurë, parmak i rregullueshëm, Karrige lojërash me mbështetëse këmbësh të shkallëzueshme
Karrige lojërash për gara me masazh luksoz MeeTion CHR25
Karrige lojërash për gara me masazh luksoz MeeTion CHR25
MT-CHR25 është një karrige e ndryshme lojrash. Dizajn ergonomik dhe veshja e një jastëku masazhues të mesit; Mbështetësja e rregullueshme 180° dhe jastëkët e rehatshëm të këmbëve, në mënyrë që të mos ndiheni kurrë të lodhur kur luani lojëra, si në zyrë ashtu edhe në lojëra!
Karrige eSports e lojërave meeTion CHR16 Pink Cut
Karrige eSports e lojërave meeTion CHR16 Pink Cut
Numri i artikullit: MT-CHR16Marka: MEETIONNgjyra: RozëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731905Përshkrimi: Karrige lozonjare e lojërave rozë rrotulluese PU Rosa
Tastierë mekanike lojërash RGB e shkëputshme me mbështetëse palme me kabllo të tipit C MK500
Tastierë mekanike lojërash RGB e shkëputshme me mbështetëse palme me kabllo të tipit C MK500
Numri i artikullit: MT-MK500Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344732063Përshkrimi: Kabllo tip-C e lidhshme, Mbështetësja e pëllëmbës e shkëputshme, 4 çelësa të veçantë kontrolli.MEETION Tastierë mekanike lojërash e ndashme me mbështetëse palme me cilësi më të mirë RGB me kabllo të tipit C Fabrika MK500, Më shumë se 10 makina të plota inteligjente të derdhjes me injeksion
Tastierë mekanike metalike me çelës të plotë kundër fantazmës MK20
Tastierë mekanike metalike me çelës të plotë kundër fantazmës MK20
Numri i artikullit: MT-MK20Marka: MEETIONNgjyra: E kuqe, griDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731295Përshkrimi: Tastierë mekanike lojërash RGB me parmakë silikoni.
MEETION G3325 HADES GAMING mouse
MEETION G3325 HADES GAMING mouse
Numri i artikullit: MT-G3325Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731721Përshkrimi: Hades Gaming Mouse PMW3325
Tastieri i miut për lojëra Meetion P010 RGB
Tastieri i miut për lojëra Meetion P010 RGB
◆ Sipërfaqe me mikro teksturë për stilet e lojës me shpejtësi dhe kontroll.◆ Optimizuar për të gjitha cilësimet dhe sensorët e ndjeshmërisë.◆ Ndriçim RGB me 16.8 milionë opsione ngjyrash.◆ Ndriçim fantastik LED RGB.◆ Ndërrimi i modeleve të ndërprerësit të dritës së prapme 9.◆ Veshje e optimizuar e sipërfaqes.◆ Baza gome që nuk rrëshqet.◆ Xham organik me transmetim të lartë të dritës.
Maus lojrash i programueshëm RGB M990S
Maus lojrash i programueshëm RGB M990S
Numri i artikullit: MT-M990SMarka: MEETIONNgjyra: E zezë, e bardhëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: E zezë 6970344731745 E bardhë 6970344731752Përshkrimi: 4000DPI 9D Gaming Mouse
Mausi i lojërave për lojëra me tavolinë të madhe të zgjeruar P100
Mausi i lojërave për lojëra me tavolinë të madhe të zgjeruar P100
Artikulli nr.:MT-P100Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731394Përshkrimi: Maus Pad i madh i zgjeruar i lojërave
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj