Pajisjet periferike të zyrës

MeeTion fokusohet në dizajnimin dhe zhvillimin e tastierave kompjuterike, minjve, minjve me valë, kufjeve, mikrofonave dhe produkteve të tjera periferike. Ai u shërben markave të mëdha botërore për dekada, duke ofruar rehati, komoditet dhe saktësi për shumicën e përdoruesve të kompjuterave. Ky është qëllimi i projektimit dhe zhvillimit tonë.

Maus me tela optike për kompjuter USB 1600 DPI Mouse M362
Maus me tela optike për kompjuter USB 1600 DPI Mouse M362
Numri i artikullit: MT-M362Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëPërshkrimi: Ndërprerës DPI i rregullueshëm, rrotë lëvizëse kundër rrëshqitjes, prizë dhe luaj.
Maus pa tela me 2,4 g të hollë të rikarikueshëm R600
Maus pa tela me 2,4 g të hollë të rikarikueshëm R600
Numri i artikullit: MT-R600Marka: MEETIONNgjyra: Gloss Silver, Rose Gold, Space GreyDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731776Përshkrimi: Maus me valë të ringarkueshme
Kombinimi i tastierës dhe mausit me valë 2.4G MINI4000
Kombinimi i tastierës dhe mausit me valë 2.4G MINI4000
Numri i artikullit: MT-MINI4000Marka: MEETIONNgjyra: E zezë, e bardhëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: E zezë: 6970344731417 E bardhë: 6970344731387Përshkrimi: Kompjuteri i zyrës së miut pa tela dhe tastierës
Paketa e tastierës dhe mausit pa tela të kompjuterit C4120
Paketa e tastierës dhe mausit pa tela të kompjuterit C4120
Numri i artikullit: MT-C4120Marka: MeeTionNgjyra: E zezë, e bardhëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: E zezë: 6970344732155 E bardhë: 6970344732162Përshkrimi: Tastierë me përmasa të plota, Rezolucioni i rregullueshëm, Teknologji wireless me efikasitet të energjisë.
Maus optik për laptop 2.4G me valë R560
Maus optik për laptop 2.4G me valë R560
Numri i artikullit: MT-R560Marka: MeeTionNgjyra: E zezë, e bardhë, gri, çokollatëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: E zezë: 6970344732452 E bardhë: 6970344732476 Gri: 6970344732469 Çokollatë: 6970344732148Përshkrimi: Qëndrueshmëri e shkëlqyer me valë; Kapje e plotë, kontroll i fuqishëm; Trup i lehtë, fleksibël në lëvizje.
Tastierë e hollë 2.4G me valë Tastierë kompjuteri me çokollatë WK84
Tastierë e hollë 2.4G me valë Tastierë kompjuteri me çokollatë WK84
Artikulli nr.:MT-WK841Marka: MEETIONNgjyra: E zezë& E bardhaDisponueshmëria: Në magazinëEAN: E zezë: 6970344731646 E bardhë: 6970344731691Përshkrimi: Tastierë kompjuteri me çokollatë pa tela me madhësi të plotë
Kompjuter USB optik pa tela 2,4 GHz me valë R545
Kompjuter USB optik pa tela 2,4 GHz me valë R545
Numri i artikullit: MT-R545Marka: MEETIONNgjyra: Rozë, Blu, Cyan, Bardhë, E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731844Përshkrimi: Maus zyrash me valë me fuqi të ulët
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj