Tastierë lojërash

Produktet kryesore të takimit përfshijnë seritë e tastierës së lojrave kineze. Furnizuesi i tastierës së takimit ofron zgjedhje të larmishme për klientët. Tastiera e lojrave me shumicë është e disponueshme në një gamë të gjerë llojesh dhe stilesh, në cilësi të mirë dhe me çmim të arsyeshëm. Për të përmbushur vendet e ndryshme në fusha të ndryshme të produkteve të tastierës së lojrave ofrojnë shërbim efikas, me cilësi të lartë dhe të shpejtë, në mënyrë që “ Produktet e markës Meetion fitojnë një reputacion të mirë në të gjithë botën. Meetion ruan ndërveprim të shpeshtë me lojtarët e lojës nga rajone të ndryshme të botës. 

Tastierë lojrash e papërshkueshme me ndriçim të pasëm K9320
Tastierë lojrash e papërshkueshme me ndriçim të pasëm K9320
Numri i artikullit: MT-K9320Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731974Përshkrimi: Ndriçim i pasmë Ylber me ndriçim të rregullueshëm; Çelësa të shumëfishtë pa konflikt; Dizajn i papërshkueshëm nga uji
Tastierë mekanike shumë e hollë MK80
Tastierë mekanike shumë e hollë MK80
Numri i artikullit: MT-MK80Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731769Përshkrimi: Tastierë mekanike me tastierë të plotë me ndriçim të plotë RGB
Tastierë mekanike lojërash RGB e shkëputshme me mbështetëse palme me kabllo të tipit C MK500
Tastierë mekanike lojërash RGB e shkëputshme me mbështetëse palme me kabllo të tipit C MK500
Numri i artikullit: MT-MK500Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344732063Përshkrimi: Kabllo tip-C e lidhshme, Mbështetësja e pëllëmbës e shkëputshme, 4 çelësa të veçantë kontrolli.MEETION Tastierë mekanike lojërash e ndashme me mbështetëse palme me cilësi më të mirë RGB me kabllo të tipit C Fabrika MK500, Më shumë se 10 makina të plota inteligjente të derdhjes me injeksion
Tastierë mekanike metalike me çelës të plotë kundër fantazmës MK20
Tastierë mekanike metalike me çelës të plotë kundër fantazmës MK20
Numri i artikullit: MT-MK20Marka: MEETIONNgjyra: E kuqe, griDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731295Përshkrimi: Tastierë mekanike lojërash RGB me parmakë silikoni.
Tastierë mekanike e lojërave MK04 me ndërprerës blu multimedial me ndriçim të pasmë TKL RGB
Tastierë mekanike e lojërave MK04 me ndërprerës blu multimedial me ndriçim të pasmë TKL RGB
◆ Mbështetja e konsumit të tastës së tastës me injeksion të shkëlqyeshëm dhe transmetimi i lartë i dritës.◆ Ndërprerës makro mekanike blu me cilësi të lartë.◆ RGB me ndriçim kromatik të personalizueshëm.◆ Funksioni i shpejtë multimedial FN + kombinim.◆ W, S, A, D dhe ↑,↓,←,→ e konvertueshme.◆ Çipa lojërash e-sportive 64-shkallë.◆ Faqja e plotë zgjidhje plotësisht automatike SMT.◆ Tasti i plotë Anti-ghosting.
Tastiera mekanike e lojërave me ndriçim të pasëm Meetion RGB MK01
Tastiera mekanike e lojërave me ndriçim të pasëm Meetion RGB MK01
◆ Kapaku i tastit me injeksion të shkëlqyeshëm rezistent ndaj konsumit dhe transmetim të lartë të dritës.◆ Ndërprerës makromekanik me cilësi të lartë.◆ RGB me ndriçim kromatik të personalizueshëm.◆ Funksioni i shpejtë multimedial FN + kombinim.◆ W, S, A, D dhe ↑,↓,←,→ e konvertueshme.◆ Çipa lojërash e-sportive 64-shkallë.◆ Faqja e plotë zgjidhje plotësisht automatike SMT.◆ Tasti i plotë Anti-ghosting.
Tastiera e lojërave Meetion K9420
Tastiera e lojërave Meetion K9420
Tastierë lojrash me membranë Macro Pro të personalizuar K9420◆ G1~G6 buton i veçantë regjistrimi makro.◆ Kombinimi i regjistrimit makro me tre mënyra P1~P3 mund të ndërrohet sipas dëshirës.◆ butona të ndara të kontrollit të multimedias.◆ Dizajn ergonomik i çelësit të lakuar.◆ Transmetim i të dhënave me kabllo USB me shpejtësi të lartë.◆ Film përçues me cilësi të lartë për reagim më të shpejtë në lojë.
Tastiera mekanike e lojërave LED meetion MK007
Tastiera mekanike e lojërave LED meetion MK007
◆ Kapaku i tastit me injeksion të shkëlqyeshëm rezistent ndaj konsumit dhe transmetim të lartë të dritës.◆ Ndërprerës makro-mekanik me cilësi të lartë.◆ Ndriçimi shumëngjyrësh LED i personalizueshëm.◆ Funksioni i shpejtë multimedial FN + kombinim.◆ Çipa lojërash e-sportive 64-shkallë.◆ Faqja e plotë zgjidhje plotësisht automatike SMT.◆ Anti-ghosting me çelës të plotë.
Tastierë lojërash me një dorë të majtë KB015
Tastierë lojërash me një dorë të majtë KB015
Numri i artikullit: MT-KB015Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344732216Përshkrimi: Universal për telefona celularë dhe kompjuterë.
Tastierë lojërash me ndriçim të pasmë me ngjyra Rainbow K9300
Tastierë lojërash me ndriçim të pasmë me ngjyra Rainbow K9300
◆ Ndriçim i pasmë i ylberit.◆ Pllakë metalike me dyshek gome.◆ Çelësa të rehatshëm dhe të butë.◆ I përshtatshëm për lojtarë.◆ 19 çelësa anti-ghosting.◆ Funksioni i bllokimit të fitimit me tregues LED.◆ E pajtueshme me Windows XP/Vista/7/8/10, Mac OS.◆ 12 butona të shkurtoreve Fn për multimedia, internet, etj.◆ Ndërfaqja USB e veshur me ar.
Tastierë me mbështetëse dore magnetike RGB për Gaming K9520
Tastierë me mbështetëse dore magnetike RGB për Gaming K9520
Numri i artikullit: MT-K9520Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344732131Përshkrimi: Butoni i rregullimit të shpejtë të volumit, magnetik me intensitet të lartë
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj