Mouse Pad për lojëra

Pajisja e miut për lojëra ofron një sipërfaqe shumë më të qëndrueshme dhe të lëmuar, e gjitha e krijuar për qëndrueshmëri dhe stabilitet. Disa lojtarë preferojnë një sipërfaqe të fortë kundrejt kësaj sipërfaqe pëlhure. Se'E gjitha bazohet në preferencat personale."Pajisja e miut për lojëra" thjesht priren të jenë të mëdha, gjë që thjesht ju jep një zonë më të madhe për të lëvizur miun. Kjo markë më e mirë e tastierës së miut në veçanti i jep përdoruesit një sipërfaqe të madhe për lëvizje të madhe të miut. Ky bllok i madh i mausit ju vjen në ndihmë kur ju'po lëvizni mausin rreth tavolinës suaj!

Tastieri i miut për lojëra Meetion P010 RGB
Tastieri i miut për lojëra Meetion P010 RGB
◆ Sipërfaqe me mikro teksturë për stilet e lojës me shpejtësi dhe kontroll.◆ Optimizuar për të gjitha cilësimet dhe sensorët e ndjeshmërisë.◆ Ndriçim RGB me 16.8 milionë opsione ngjyrash.◆ Ndriçim fantastik LED RGB.◆ Ndërrimi i modeleve të ndërprerësit të dritës së prapme 9.◆ Veshje e optimizuar e sipërfaqes.◆ Baza gome që nuk rrëshqet.◆ Xham organik me transmetim të lartë të dritës.
Mausi i lojërave për lojëra me tavolinë të madhe të zgjeruar P100
Mausi i lojërave për lojëra me tavolinë të madhe të zgjeruar P100
Artikulli nr.:MT-P100Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731394Përshkrimi: Maus Pad i madh i zgjeruar i lojërave
Mouse Pad lojrash me ndriçim të pasmë RGB LED P010
Mouse Pad lojrash me ndriçim të pasmë RGB LED P010
Numri i artikullit: MT-P010Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731509Përshkrimi: Mouse Pad për lojëra me 16,8 milion ngjyra RGB me ndriçim të pasmë.
Pad mouse katror me gomë që nuk rrëshqet P110
Pad mouse katror me gomë që nuk rrëshqet P110
Artikulli nr.:MT-P110Marka: MEETIONNgjyra: E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731370Përshkrimi: Taskë mausi prej gome i papërshkueshëm nga uji
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj