Karrige dhe tavolinë e-sport

MeeTion CHR15 karrige e lojërave mbështetëse e bardhë e rehatshme
MeeTion CHR15 karrige e lojërave mbështetëse e bardhë e rehatshme
Artikulli nr.:MT-CHR15Marka:MAKIMINgjyrë:E bardhë, portokalli, e kuqe, blu, gri, jeshile, e zezëDisponueshmëria:Në magazinëEAN:6970344731981Përshkrim:Karrige lojërash me mbështetëse të rregullueshme 180 ° Lëkurë imituese
Karrige E-Sport lojërash e mbështetur prej lëkure me mbështetëse këmbësh CHR22
Karrige E-Sport lojërash e mbështetur prej lëkure me mbështetëse këmbësh CHR22
Përshkrimi:  Lëkurë, parmak i rregullueshëm, Karrige lojërash me mbështetëse këmbësh të shkallëzueshme
Karrige lojërash për gara me masazh luksoz MeeTion CHR25
Karrige lojërash për gara me masazh luksoz MeeTion CHR25
MT-CHR25 është një karrige e ndryshme lojrash. Dizajn ergonomik dhe veshja e një jastëku masazhues të mesit; Mbështetësja e rregullueshme 180° dhe jastëkët e rehatshëm të këmbëve, në mënyrë që të mos ndiheni kurrë të lodhur kur luani lojëra, si në zyrë ashtu edhe në lojëra!
Karrige eSports e lojërave meeTion CHR16 Pink Cut
Karrige eSports e lojërave meeTion CHR16 Pink Cut
Numri i artikullit: MT-CHR16Marka: MEETIONNgjyra: RozëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731905Përshkrimi: Karrige lozonjare e lojërave rozë rrotulluese PU Rosa
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj