Miu me valë

Si një maus me valë, ai ka një bateri të integruar të rikarikueshme të vlerësuar për 100 orë për karikim, që është mbi një javë përdorim mesatar. Wireless mouse atë'Është shumë komode për t'u përdorur për punë dhe lojëra. Jetëgjatësia e baterisë është e shkëlqyer dhe kjo karikim i shpejtë është diçka që duhet të ketë çdo pajisje periferike me valë. Meetion ofron miun me valë më të mirë për përdorim në zyrë me buxhetin më të mirë. Mirë se vini shitësit me shumicë në mbarë botën pyesin për furnizimin e mausit të zyrës me valë.


Përfitimet e një miu pa tel:

Komoditet.

Rehati.

Shkathtësi.

Transportueshmëria.

Besueshmëria.Maus pa tela me 2,4 g të hollë të rikarikueshëm R600
Maus pa tela me 2,4 g të hollë të rikarikueshëm R600
Numri i artikullit: MT-R600Marka: MEETIONNgjyra: Gloss Silver, Rose Gold, Space GreyDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731776Përshkrimi: Maus me valë të ringarkueshme
Maus optik për laptop 2.4G me valë R560
Maus optik për laptop 2.4G me valë R560
Numri i artikullit: MT-R560Marka: MeeTionNgjyra: E zezë, e bardhë, gri, çokollatëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: E zezë: 6970344732452 E bardhë: 6970344732476 Gri: 6970344732469 Çokollatë: 6970344732148Përshkrimi: Qëndrueshmëri e shkëlqyer me valë; Kapje e plotë, kontroll i fuqishëm; Trup i lehtë, fleksibël në lëvizje.
Kompjuter USB optik pa tela 2,4 GHz me valë R545
Kompjuter USB optik pa tela 2,4 GHz me valë R545
Numri i artikullit: MT-R545Marka: MEETIONNgjyra: Rozë, Blu, Cyan, Bardhë, E zezëDisponueshmëria: Në magazinëEAN: 6970344731844Përshkrimi: Maus zyrash me valë me fuqi të ulët
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj