Meetion | Markat dhe Kompania Periferike e Lojërave Më të Mirë
Gjuhe
Shkod Gaming Combo Kits 4 në 1 Gaming tastiere miut dhe të Headset Bundle me bllok mouse C500

Shkod Gaming Combo Kits 4 në 1 Gaming tastiere miut dhe të Headset Bundle me bllok mouse C500

Item No .: MT-C500
Markë: MEETION
Ngjyra: E zezë
Disponueshmëria: Në Stock
EAN: 6970344731059
Description: LED Shkod Kompjuteri Gaming Keyboard Mouse dhe kufje Bundle.

NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Features  

Meetion C500 Gaming Headset Keyboard dhe Mouse Bundle me Gaming Mouse Pad

Meetion C500 4 në 1 Gaming Keyboard Mouse dhe kufje Bundle


◆ Meetion Gaming Keyboard

1) backlit ngjyra me ajër i pastër.  2) rehatshme dhe të butë çelësat, të përshtatshme për lojtarë

3) Error pa kohë running, strokes: më shumë se 10 000 000.  4) 19 keys anti-ghosting

5) Compatible me Windows XP / Vista / 7/8/10, Mac OS.   6) 12 Fn shkurtore butona për multimedia, internet, etj  7) Gold plating USB Interfacе ".

◆ Meetion Gaming Mouse

1) pah ndryshueshme.  2) Dizajn ergonomik simetrik për të drejta / Left Hand.  3) prekje të butë, dy buttons navigacion shtesë (përpara dhe prapa).  4) Precision sensor optik  A704.  5) switch DPI, rezoluta: 800/1200/1600/2000.  6) koha e pa gabime running, strokes: më shumë se 3.000.000.  7) compatibility OS: Windows XP / Vista / 7/8/10.  8) Numri i çelësave: 7 + 1 (rrotë lëvizjes).

◆ Meetion Gaming Headpset

1) veshit lëkure të rehatshme mbulon.  2) shirit dekorativ Adjustable lëkurë.  3) Njësia High Fidelity cilësi të shëndosha stereo: Kryetari Unite Φ40mm, Sensitivity 110db, Pengesa 32Ω, Frekuenca 20Hz ~ 20kHz.  4) mikrofon ndjeshmëria e lartë: Sensititivity -58dB ± 3dB, Omini-drejtuar, fuqi të dhëna 50MW. kontrollues volumi.  5) 2 * 3.5mm stereo audio lidhës.

◆ Meetion Gaming Mouse Pad

sipërfaqe leckë për performancë të lartë. Jo-shqip mbrapa gome natyrale. pad optik-friendly miut për të përmirësuar ndjekjen. Përmasat: 320 * 240 * 5mm. Pesha: 150g. 


Product Displayparametrat


Meetion lojrave tastierë miut dhe kufje pako

Specifikimet e tastierësSpecifikimet MouseGaming Specifikimet Kufje stereo
Q-ty çelësat104/105Q-ty çelësat7 + 1 butonaNgjyrëe zezë
Struktura e tastierësUS / ARA / ESN / RUzgjidhje800/1200/1600 / 2400dpifolësφ40n
Q-ty i butona shkurtore12norma maksimale frame4000 fpsndjeshmëri120 ± 3dB
OS CompatibilityWindows XP / Vista / 7/8/10ndjekja Shpejtësia maksimale30ipsrezistencë e plotë32Ω
Error pa kohë runningMë shumë se 10 milion herëShkalla maksimale e votimit250HzPërgjigja Frekuenca10-20,000Hz
InterfaceUSBpërshpejtimin maksimale8gmikrofonOmni-drejtuar
Gjatësia Wire180cmGjatësia Wire180cmdiameter njësi MICφ6.0 ± 5.0mm
Dimensionet (W * H * L)përafërsisht: 480 * 218 * 38mmDimensionet (W * H * L)përafërsisht: 130 * 73 * 45 mmMic Ndjeshmëria-56 ± 2DB
Interfacejack φ3.5mm stereo
Gjatësia Cable2 ± 0.01m
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip