Paketa e tastierës dhe mausit pa tela të kompjuterit C4120

Paketa e tastierës dhe mausit pa tela të kompjuterit C4120

Numri i artikullit: MT-C4120
Marka: MeeTion
Ngjyra: E zezë, e bardhë
Disponueshmëria: Në magazinë
EAN: E zezë: 6970344732155 E bardhë: 6970344732162
Përshkrimi: Tastierë me përmasa të plota, Rezolucioni i rregullueshëm, Teknologji wireless me efikasitet të energjisë.

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Dërgoni kërkesën tuaj

Veçoritë  

C4120 Paketa e miut të tastierës së kompjuterit me valë


◆ Tastierë me madhësi të plotë.


◆ Teknologjia me valë 2,4 GHz siguron lidhje me valë brenda 10 metrave.


◆ Mausi optik me pamje të shkëlqyer mund të merret me kompjuterin tuaj lehtësisht dhe lehtësisht.


◆ Tre nivele të DPI të rregullueshme (800/1200/1600).


◆ Teknologji wireless me efikasitet të energjisë.


Shfaqja e produktitParametrat


ModelPaketa e miut të tastierës me valë C4120
Paraqitja e tastierësçelësat 104/105
Rezolucioni i miut800/1200/1600 dpi
NdërfaqjaNano Marrës USB
Lloji i BaterisëAA*2
Sistemet e përputhshmeWin XP/Vista/7/8/10, Mac OS
Dimensionet e tastierës460*157*27 mm
Dimensionet e miut110*60*37 mm
Pesha e kombinuar510±5 g
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj