Gjurmimi i miut të lojërave Hera G3330

Gjurmimi i miut të lojërave Hera G3330

Numri i artikullit: MT-G3330
Marka: MEETION
Ngjyra: E zezë
Disponueshmëria: Në magazinë
EAN: 6970344731738
Përshkrimi: PMW3330 8000DPI Gaming Mouse

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Dërgoni kërkesën tuaj

 

Veçoritë  

Miu i lojërave gjurmues me shpejtësi të lartë Hera G3330


◆ Artizanatit gjenial, ndjesi e shkëlqyer. Mausi i lojës është i rafinuar nga shumë procedura rigoroze dhe të përpikta të punës, gjë që përdor në mënyrë të përsosur ergonominë, funksionimin e rehatshëm, klikimin fleksibël, reagimin e shpejtë dhe tingullin e argjendtë, duke sjellë përvojë të këndshme.

◆ Butoni i zjarrit. Kur shtypet butoni i zjarrit në lojë, miu lëviz me një shpejtësi shumë më të ngadaltë, duke ndihmuar në stabilizimin e kursorit dhe për të synuar goditjen.

◆ Optike me precizion të lartë. Sensori i lojërave PMW3330 me një sensor të performancës së lartë kontrollon pa probleme të sakta dhe fleksibël, për të përmbushur kërkesat tuaja të saktë të pozicionimit, i lehtë për t'u kontrolluar të gjitha llojet e lojërave të njohura.


Shfaqja e produktit
Parametrat


NgjyrëE zezë
Sasia e çelësit8 + 1 butona
Drita e pasmeRGB LED
DPI8000 dpi
Norma e votimit125-1000 Hz/ms
Shpejtësia e kornizësMaks. 8000 fps
Nxitimi30 g
Shpejtësia e Ndjekjes150 ip
Sistemi i pajtueshëmWin XP / Vista / 7 / 8 / 10 MAC OS
NdërfaqjaUSB
Gjatësia e Kabllit1,8 ± 0.01 m
Dimensionet130*69.5*42 mm
Pesha160±5 g
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj