Meetion | Markat dhe Kompania Periferike e Lojërave Më të Mirë
Gjuhe
Transformers Gaming Mouse GM80

Transformers Gaming Mouse GM80

Artikulli nr.: MT-GM80
Markë: Meje
Ngjyra: e zezë
Disponueshmëria: Në magazinë
Ian: 6970344731578
Description: 7D adns3050 miut gaming

NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech

 

Veçori  

Shoferi Lod Mekanike Gaming Mouse Designed për lojrat e-sportive

Gm80


◆ Dizajni ergonomik: Ky mouse përshtatet për ju të qetë nën pëllëmbën tuaj dhe ju nuk do të ndiheni të lodhur gjatë një kohe të gjatë duke përdorur.

◆ Buttons 7 për operacione më të volitshme të lojës dhe ju mund të vendosni butonat funksion përmes softuerit të shoferit lirshëm.

◆ 8 nivele të DPI të rregullueshme siguron pozicionim të saktë dhe ju ndihmon të fitoni lojën.


◆ Efekti i ndriçimit të LED të ftohtë, i cili do të dekoroj atmosferën e luftës së lojrave dhe do t'ju sjellë një përvojë të gjallë të lojrave.


◆ Mouse gaming profesionale me kabllo USB 180cm, plug dhe lojë.


◆ Modulet e peshës së ndërtuar në 4pcs të integruar, dhe ju mund të rregulloni peshën lirisht.


◆ Kërkesa e sistemit: për WIN XP / WIN7 / WIN8 / WIN10 / VISTA, ose për iOS ose të fundit.


Shfaqja e produktit


High Resolution, Gaming Sensitive Response5 Million Times Long Service Life Of Micro Switch

The Natural Arc Design Accords With The Shape Of PalmsGame Multimedia Control Mode Switch, Four Dpi Transmission


Parametra


Numri i modelit.MT-GM80
UNË CADNS-3050
NgjyrëI zi
Qty e çelësit6 + 1 butona
PrapaRgb
CPI4000dpi
Normë votimi125 ~ 1000 Hz / MS
ShkallëMax.6666 fps
Max. Përshpejtim20g
Max. Shpejtësia e ndjekjes60 ips
Sistemi i pajtueshëmWIN XP / VISTA / 7/8/10
NdërfaqeUsb
Gjatësi kabllore1.8 ± 0.01m
Dimensione140 * 91 * 38mm
Peshë175 ± 5G
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip