Mouse Pad lojrash me ndriçim të pasmë RGB LED P010

Mouse Pad lojrash me ndriçim të pasmë RGB LED P010

Numri i artikullit: MT-P010
Marka: MEETION
Ngjyra: E zezë
Disponueshmëria: Në magazinë
EAN: 6970344731509
Përshkrimi: Mouse Pad për lojëra me 16,8 milion ngjyra RGB me ndriçim të pasmë.

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Dërgoni kërkesën tuaj
Veçoritë  

Në botën e vet, ejani dhe shkoni me ndriçim të lirë Gaming Pad P010


◆ Sipërfaqe me mikro teksturë për stilet e lojës me shpejtësi dhe kontroll.
◆ Optimizuar për të gjitha cilësimet dhe sensorët e ndjeshmërisë.
◆ Ndriçim RGB me 16.8 milionë opsione ngjyrash.
◆ Ndriçim fantastik LED RGB.
◆ Ndërrojnë 9 modele të ndërprerësit të dritës së prapme.
◆ Veshje e optimizuar e sipërfaqes.
◆ Baza e gomës që nuk rrëshqet.
◆ Xham organik me transmetim të lartë të dritës.


Shfaqja e produktit


Helps to stabilize the movement of the mouse.High light transmittance organic glass.

Optimized for all sensitivity settings and sensors.Fantastic RGB LED backlight.


Parametrat


Çip i lehtëRGB LED
InputDC5V-150mA (maksimumi) 
Materiali sipërfaqësorPVC
Material i lehtëXham organik
DimensioniDimensionet: 360x260x5mm
Pesha482 g
KablloKabllo USB në MicroUSB 2.00 m (i shkëputshëm)
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj