Maus optik për laptop 2.4G me valë R560

Maus optik për laptop 2.4G me valë R560

Numri i artikullit: MT-R560
Marka: MeeTion
Ngjyra: E zezë, e bardhë, gri, çokollatë
Disponueshmëria: Në magazinë
EAN: E zezë: 6970344732452 E bardhë: 6970344732476 Gri: 6970344732469 Çokollatë: 6970344732148
Përshkrimi: Qëndrueshmëri e shkëlqyer me valë; Kapje e plotë, kontroll i fuqishëm; Trup i lehtë, fleksibël në lëvizje.

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Dërgoni kërkesën tuaj
Veçoritë  

Maus pa tel optik 2.4G Laptop R560


◆ E thjeshtë dhe e lëvizshme

◆ Kohëzgjatje e shkëlqyer e baterisë

◆ Transmetim pa tel 2.4 GHz, i qëndrueshëm dhe i besueshëm

◆ Dizajn ergonomik

◆ Trup i lehtë dhe lëviz në mënyrë fleksibël

◆ Linjat e lëmuara interpretojnë estetikën e thjeshtë


Shfaqja e produktitParametrat


LlojiMaus me valë R560
Madhësia110*60*37 mm
Pesha60±5 g
NgjyratE zezë, e bardhë, gri, çokollatë
Gama e transmetimitpërafërsisht: 10 m
Rezolucioni800/1200/1600 dpi
Lloji i ndërfaqesUSB
Numri i butonave3+1 butona
BateriaAA*1
Sisteme të përputhshmeWin XP/Vista/7/8/10/MAC OS
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj