Tastierë me ndriçim të pasmë Rainbow Gaming dhe Maus Combo C510

Tastierë me ndriçim të pasmë Rainbow Gaming dhe Maus Combo C510

Numri i artikullit: MT-C510
Marka: MEETION
Ngjyra: E zezë
Disponueshmëria: Në magazinë
EAN: 6970344731660
Përshkrimi: Seti i tastierës dhe mausit për lojëra Rainbow.

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Dërgoni kërkesën tuaj
Veçoritë  

Kombinimi i tastierës së lojërave dhe mausit me dritë të pasme Rainbow Meetion C510


Set i tastierës dhe mausit për lojëra Meetion C510 Rainbow

19 çelësa Anti-ghosting, jo vetëm pushim i shpejtë

19 çelësat nuk bien ndesh, shkatërrojnë saktë dhe shpejt

kundërshtari, më i mirë në garë


Drita e pasme me ngjyra Rainbow

Tastierë membranore me cilësi të lartë, ndjesi virtuale


Konfiguruar me ndriçim shumëngjyrësh

Frymëmarrje me katër ngjyra, drita ndryshon me DPI dhe është lehtësisht e identifikueshme


Dizajn ergonomik

Dizajn ergonomik me temperamentin e lojërave për duart e djathta


Heshtja e rrotës së miut

Material gome, jo rrëshqitës dhe rezistent ndaj gërvishtjeve

Rrota lëvizëse për mënyra të shumta shfletimi


Qëndrueshmëri e fortë

Testuar mbi 5 milion goditje tastie


Shfaqja e produktitParametrat


Specifikimet e tastierësSpecifikimet e miut
Q-ty e çelësave104/105Sasia e butonave6+1 butona
Paraqitja e tastierësENG/ARA/ESN/RUSRezolucioni800/1200/1600/2400 dpi
Q-ty e butonave të shkurtoreve12Shpejtësia maksimale e kuadrove4000 fps
Përputhshmëria e OSWindows XP/Vista/7/8/10 MAC OS XShpejtësia maksimale e gjurmimit30 ips
Koha e funksionimit pa gabimeMë shumë se 10 milionë herëNorma maksimale e votimit250 Hz
NdërfaqjaUSBNxitimi maksimal8 g
Gjatësia e telit180 cmGjatësia e telit180 cm
Dimensionet (P*H*L)përafërsisht: 475*200*37 mmDimensionet (P*H*L)përafërsisht: 123*68*40 mm
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj