Maus lojrash i programueshëm RGB M990S

Maus lojrash i programueshëm RGB M990S

Numri i artikullit: MT-M990S
Marka: MEETION
Ngjyra: E zezë, e bardhë
Disponueshmëria: Në magazinë
EAN: E zezë 6970344731745 E bardhë 6970344731752
Përshkrimi: 4000DPI 9D Gaming Mouse

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Dërgoni kërkesën tuaj
Veçoritë  

Maus lojrash i programueshëm M990S


◆ Stili i Lojërave Transformer. Dizajni mekanik me dy krahë përputhet me formën e rrotës së armaturës scif, siç është karroca e trillimeve shkencore për të pushtuar botën. Dizajni simetrik majtas dhe djathtas ndjek ergonominë, ndihet rehat dhe mban fort.

◆ Rezolucioni i lojërave. DPI me katër nivele të rregullueshme nga butoni i sipërm DPI për të siguruar pozicionim dhe shpejtësi të saktë.

◆ Përgjigje e shpejtë me butonin. Butoni është i qartë dhe i përgjegjshëm, dhe rikthimi përgjigjet shpejt duke ju lejuar të hidhni një hap në lojë.

◆ Pro Game Chip, në mënyrë që të fitoni. I pajisur me çipa të cilësisë së lojës, është konfiguruar me kujdes për lojtarët e sporteve elektronike. Shpejtësia e shkëlqyer e reagimit dhe performanca e stabilitetit në dorëzim.


Shfaqja e produktitParametrat


NgjyrëE zezë
Sasia e çelësit8 + 1 butona
Drita e pasmeRGB LED
DPI500-4000 dpi
Norma e votimit125-1000 Hz/ms
Shpejtësia e kornizësMaks. 4000 fps
Nxitimi20 g
Shpejtësia e Ndjekjes60 IP
Sistemi i pajtueshëmWin XP / Vista / 7 / 8 / 10 MAC OS
NdërfaqjaUSB
Gjatësia e Kabllit1,8 ± 0.01 m
Dimensionet132*77*36mm
Pesha160 ± 5 g
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj