Tastierë mekanike shumë e hollë MK80

Tastierë mekanike shumë e hollë MK80

Numri i artikullit: MT-MK80
Marka: MEETION
Ngjyra: E zezë
Disponueshmëria: Në magazinë
EAN: 6970344731769
Përshkrimi: Tastierë mekanike me tastierë të plotë me ndriçim të plotë RGB

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Dërgoni kërkesën tuaj
Mechanical Keybaord MK80
Veçoritë  

Tastierë mekanike ultra e hollë me performancë të lartë MK80


◆ Zgjedhja e përsosur e tastierës si për lojën ashtu edhe për zyrën. Çelësi blu është trupi i boshtit me karakteristikat më mekanike të tastierës. Si tingulli ashtu edhe dora ndjen se mund të gjeni një lloj kënaqësie të veçantë. Jo vetëm lojëra, por edhe zyra. Tingujt e zhurmshëm dhe ritmet mund të dëgjohen qartë.


◆ Tastet e plota anti-ghosting, ju bëjnë të luani të gjitha lojërat lehtësisht dhe lirshëm.


◆ Ndriçim i përsosur i prapme, ndjesi komode e duarve.


◆ 12 grupe tastesh shkurtoresh multimediale, ndërroni lirisht funksionet audio-vizuale dhe shijoni jetën tuaj për argëtim.


◆ Kudo që ka argëtim në shtëpi, shtypje zyre, lojë ose konkurrencë. Ju mund të bëni gjithçka që dëshironi.


Shfaqja e produktit


thin mechanical keyboard


Parametrat


ModelMT-MK80
Paraqitja e tastierës104
Anti-GhostingÇelësat e plotë
O-ty e butonave të shkurtoreve12
Përputhshmëria e OSWindows XP / Vista / 7 / 8 / 10 MAC OS X
Koha e ekzekutimit pa gabimeMë shumë se 50 milion herë
NdërfaqjaUSB
Gjatësia e telit1,8±0,0 mm
Pesha536±5 g
Dimensionet (P*H*L)418*113*23mm
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj