Kompjuter USB optik pa tela 2,4 GHz me valë R545

Kompjuter USB optik pa tela 2,4 GHz me valë R545

Numri i artikullit: MT-R545
Marka: MEETION
Ngjyra: Rozë, Blu, Cyan, Bardhë, E zezë
Disponueshmëria: Në magazinë
EAN: 6970344731844
Përshkrimi: Maus zyrash me valë me fuqi të ulët

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Dërgoni kërkesën tuaj
Veçoritë  

Maus me valë R545    


◆ Biznes portativ. Pamje e shkëlqyer, ndjesi e rehatshme e kapjes.


◆ Wireless e qëndrueshme. 2. Teknologjia e transmetimit pa tel 4g distanca efektive e punës deri në 10M.


◆ Jetë me efikasitet energjetik dhe të qëndrueshme. Flini automatikisht gjatë kohës së lirë, më i zgjuar dhe më efikas në energji.


◆ Dizajn ergonomik. Nuk është e lehtë të shkaktojë lodhje kur përdoret për një kohë të gjatë.


◆ Jetë shumëngjyrëshe. E zezë e qetë, e bardhë elegante, rozë e ëmbël etj. Ajo që ju pëlqen është e bukur.


Shfaqja e produktitParametrat


 Model Maus me valë MT-R545
 Mënyra e funksionimit Opto-elektronike
 Lloji 2.4 GHz  Wireless
 Lloji i fuqisë Bateria AA*1
 Lloji i ndërfaqes USB
 Jeta kryesore 5 milionë herë
 Distanca me valë 10 m
 Madhësia e produktit 100 * 60 * 39 mm
 Pesha bruto 70±5 g
 Rezolucioni 1600 dpi
 Tensioni i vlerësuar / Rryma 3.7 V / 8 mA
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj