Maus pa tela me 2,4 g të hollë të rikarikueshëm R600

Maus pa tela me 2,4 g të hollë të rikarikueshëm R600

Numri i artikullit: MT-R600
Marka: MEETION
Ngjyra: Gloss Silver, Rose Gold, Space Grey
Disponueshmëria: Në magazinë
EAN: 6970344731776
Përshkrimi: Maus me valë të ringarkueshme

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Dërgoni kërkesën tuaj
Veçoritë  

Heshtja e miut me valë të ringarkueshme R600


◆ Liri e pakufizuar me wireless. Teknologjia me valë 2.4 GHz 10 metra distancë efektive pune. 

◆ Delikate, kompakte, komode dhe e qetë. Butonat e mausit me ndërprerës të heshtjes, punë e qetë dhe efikase.

◆ Rezolucioni i rregullueshëm. Tre nivele të DPI të rregullueshme (1000/1200/1600) për të takuar përdorues të ndryshëm.

◆ Efikasitet i lartë dhe kursim i energjisë. Bateria e integruar e rikarikueshme me kapacitet të madh (14500 mund të përdoret vazhdimisht për shumë javë me një karikim të vetëm.  Kur nuk funksionon, ai automatikisht do të flejë, do të jetë i zgjuar dhe do të kursejë energji.


Shfaqja e produktitParametrat


LlojiMaus pa tel i ringarkueshëm 2,4 g
MadhësiaPërafërsisht: 108*65*30 mm
Pesha e produktit70±5 g
Lloji i fuqisëe rikarikueshme
Gama e transmetimitpërafërsisht: 10 m
Rezolucioni1000/1200/1600 dpi
Lloji i ndërfaqesUSB
Numri i butonave3+1 butona
Butonat Jeta5 milionë herë
Tensioni/Rryma e vlerësuar3.7v/8ma
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj