Meetion | Markat dhe Kompania Periferike e Lojërave Më të Mirë
Gjuhe
RGB tastierë magnetike ryshfet për lojrat K9520

RGB tastierë magnetike ryshfet për lojrat K9520

Artikulli nr.: MT-K9520

Markë: Meje

Ngjyra: e zezë

Disponueshmëria: Në magazinë

Ian: 6970344732131

Përshkrimi: Butoni i rregullimit të volumit të shpejtë, magnetik me intensitet të lartë

NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Veçori  

Mejimi K9520 Tastiera e pjerrët magnetike për lojrat


◆ përdorim magnetik me intensitet të lartë, fleksibël


◆ 26 çelësat anti-ghosting.


◆ Butoni i rregullimit të volumit të shpejtë


◆ RGB ndriçon në karaktere dhe hapësirë


◆ Shpërndarja standarde, çelësat e rehatshëm dhe të butë, duke sjellë rrokje më të rehatshme


◆ 12 fn + çelësat shkurtore, për multimedia


◆ Sistemi i përputhshëm me XP / 7/8/10, Vista, Mac OS


Shfaqja e produktitParametra


ModelMT-K9520
Planifikimi i tastierës104/105
NdërfaqeUsb
Anti-ghosting

26 çelësa

NgjyrëI zi
Back drite Dritë rgb
Gjatësi1.8 ± 0.1mm
peshë790 ± 5g
përmasat

466 * 211 * 30mm

Sistemet Compatible

Windows XP / Vista / 7/8/10 MAC OS X

IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip