Pad mouse katror me gomë që nuk rrëshqet P110

Pad mouse katror me gomë që nuk rrëshqet P110

Artikulli nr.:MT-P110

Marka: MEETION

Ngjyra: E zezë

Disponueshmëria: Në magazinë

EAN: 6970344731370

Përshkrimi: Taskë mausi prej gome i papërshkueshëm nga uji

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Dërgoni kërkesën tuaj
Veçoritë  

Gaming Mouse Mat Square P110


◆ I papërshkueshëm nga uji: lahet dhe pastrohet lehtë.

◆ MMO Pixel - saktësi e përsosur: E krijuar për të përmirësuar rrëshqitjen e miut, sipërfaqe mëndafshi super e imët me densitet të lartë.

◆ Materiale të trasha me cilësi të lartë: Pjesa e poshtme është prej gome shkumë natyrale e përpunuar, e cila përshtatet me materiale të ndryshme sipërfaqësore.

◆ Zero rrëshqitje dhe kundër kaçurrela: baza e gomës me shkumë kundër rrëshqitjes ndihmon tastierën e mausit të lojërave të qëndrojë e sigurt në vend dhe parandalon përdredhjen.


Shfaqja e produktit


Waterproof : washa ble and easy to clean.

I papërshkueshëm nga uji: lahet dhe pastrohet lehtë.


MMO Pixel-perfect accuracy: Engineered to improve mouse glide,Super-fine high-density silk surface.

Saktësia e përsosur MMO Pixel: E krijuar për të përmirësuar rrëshqitjen e miut,

Sipërfaqe mëndafshi super e imët me densitet të lartë.


Zero slip and anti-curling: The anti-slip foam rubberbase helps the Gaming Mouse Pad to stay securely in place and prevents curling.

Zero rrëshqitje dhe kundër kaçurrela: Baza e gomës kundër rrëshqitjes 

ndihmon Gaming Mouse Pad për të qëndruar 

të sigurt në vend dhe parandalon kaçurrela.


Thick high quality materials: Underside is made of natural processed foam rubber.which adapts to different surface materials.

Materiale të trasha me cilësi të lartë: Pjesa e poshtme është prej gome shkumë natyrale të përpunuar.

i cili përshtatet me materiale të ndryshme sipërfaqësore.Parametrat


Dimensionet435*350*5mm
Pesha397±5 g
MaterialiBaza gome me siperfaqe fibrash
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj