Meetion | Markat dhe Kompania Periferike e Lojërave Më të Mirë
Gjuhe
TAKIMI I LOJ GRAVE TF LOJS PROFESIONALE HADES G3325

TAKIMI I LOJ GRAVE TF LOJS PROFESIONALE HADES G3325

Nr. I artikullit: MT-G3325

Marka: TAKIM

Ngjyra: E zezë

Disponueshmëria: Në magazinë

EAN: 6970344731721

Përshkrimi: Miu i Lojërave Profesionale PMW3325

NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Karakteristikat  

Miu i lojrave Meetion Hades G3325


Appearance Pamja e ftohtë dhe ergonomike lind për lojërat. Kthesat e plota të dizajnuara janë për miun e djathtë të kontrollit për t'u siguruar që dora juaj të ndihet mirë kur jeni në betejë.

. Sensor optik me cilësi të lartë. Kombinoje me një motor të fuqishëm optik për të arritur gjurmimin dhe shpejtësinë e saktë, të lehtë për tu kontrolluar dhe bllokuar armikun.Shfaqja e produktit


Parametrat


NgjyrëE zezë
Sasia e ÇelësitButona 7 + 1
Drita e pasmeRGB me ngjyra
DPIMax 5000 dpi, mund të rregullohet në 10000 nga softueri
Shkalla Polung125 ~ 1000H / ms
Shkalla e KornizësMaks. 5000 fps
Nxitimi20g
Shpejtësia e gjurmimit100ips
Sistemi i pajtueshëmWin XP / Vista / 7/8/10 MAC OS
NdërfaqjaUSB
Gjatësia e kabllit1,8 ± 0,01m
Përmasat136,5 * 72 * 41,5 mm
Pesha160 ± 5gIF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip