MeeTion CHR15 karrige e lojërave mbështetëse e bardhë e rehatshme

MeeTion CHR15 karrige e lojërave mbështetëse e bardhë e rehatshme

Artikulli nr.:MT-CHR15

Marka:MAKIMI

Ngjyrë:E bardhë, portokalli, e kuqe, blu, gri, jeshile, e zezë

Disponueshmëria:Në magazinë

EAN:6970344731981

Përshkrim:Karrige lojërash me mbështetëse të rregullueshme 180 ° Lëkurë imituese


Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Dërgoni kërkesën tuaj
Ngjyrat

Veçoritë 


Karrige e lojërave me mbështetëse të rregullueshme 180 °

CHR15


E rimodeluar nga sedilja evropiane e garave, forma është e ftohtë dhe plot ngjyra konkurruese!

I ulur pa deformime. Sfungjer me densitet të lartë, me rikthim të lartë.
Mbështetësja e kokës për të mbështetur qafën e lakuar. Mbështet peshën e kokës. Shpërndani forcën e shtyllës kurrizore dhe vazhdoni lojën pa stres.

Mbështetësja e dorës me rrotullim 2D. Mund të ngrejë lart e poshtë rrotullohet majtas dhe djathtas. Mbështetni krahun për përshtatje më të rehatshme.

Mbështetja e jastëkut të mesit. Përshtatje e përkryer me kthesën e pasme, përballon lehtësisht orë të gjata lojërash, zyrë, argëtim, etj.

Funksion i rehatshëm dhe pa pagesë. Mund të rregullohet lirshëm sipas skenave të ndryshme. Shtytja e dorezës mund të ndryshojë këndin. Të rehatshme dhe të këndshme.

Shfaqja e produktit
      


         

         
         

        

         

         

         

         
         

ParametratLartësia e karriges124 cm
Gjerësia e sediljes53 cm
Gjerësia e krahut66 cm
Madhësia e mbështetëses53*81 cm (P*P)
Pesha17 kg
BazaMe rrota garash të testuara 100,000 herë
Materiali sipërfaqësor50% PU+PVC
AksesorëQafa& jastëk mbrapaIF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj