Nisma e markës MEETION

Nisma e markës MEETION

Konflikti ruso-ukrainas mund të kthehet në krizën më të madhe të refugjatëve në Evropë këtë shekull, me situatën e përkeqësuar që tashmë po dërgon një numër të madh refugjatësh në Evropë. Autoritetet kombëtare po marrin përgjegjësinë për regjistrimin, pritjen, akomodimin dhe mbrojtjen e këtyre refugjatëve.
Si një prodhues i mirënjohur i pajisjeve elektronike konsumatore , marka MEETION do të bëjë më të mirën për të siguruar ndihmën e mëposhtme:
1. Thirrni shpërndarësit e markës MEETION anembanë botës për t'u ofruar refugjatëve ndihmë brenda mundësive të tyre;
2. Kërkojuni shpërndarësve të markës MEETION që t'ua shesin me një çmim të drejtë blerësve që mbajnë dokumente të certifikimit të refugjatëve;
3. Individët ose grupet të cilët kanë ndihmuar miqtë refugjatë gëzojnë të drejtat ekskluzive për të nënshkruar kontrata për markën MEETION;
4. Thirrni shpërndarësit e markës MEETION për të inkurajuar më shumë përdorues MEETION për të ndihmuar miqtë refugjatë nëpërmjet mediave sociale;
5. Marka MEETION mbështet plotësisht miqtë refugjatë të cilët kanë ide sipërmarrëse për të filluar një biznes dhe akumuluar pasuri për të rindërtuar shtëpitë e tyre;

MEETION në këtë mënyrë i bën thirrje  shumicës e organizatave dhe kompanive që në mënyrë aktive t'i kushtojnë vëmendje  situatës ndërkombëtare dhe të ofrojnë ndihmë  brenda aftësisë e tyre! Bota qoftë në paqe!

U shpall selia e markës MEETION
4 mars 2022

2022/03/04
Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Dërgoni kërkesën tuaj

takim

IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj