Tavolinë lojërash në formë Z DSK10 e qëndrueshme dhe e qëndrueshme

Tavolinë lojërash në formë Z DSK10 e qëndrueshme dhe e qëndrueshme

I papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj korrozionit
Çmontim i lehtë
Dizajni i blinduar
Kursimi i energjisë dhe mbrojtja e mjedisit

◆ Tavolina e lojërave është e ndërtuar nga pllakë grimcash P2 me cilësi të lartë me kornizë çeliku më të trashë, e cila mund të sigurojë forcë dhe qëndrueshmëri.

◆ Sistemi më i mirë i menaxhimit të kabllove, i pajisur me 2 vrima kabllo, siguron hapësirë ​​të përshtatshme magazinimi dhe hapësirë ​​të mjaftueshme funksionimi për kabllot.

◆ E zeza e ftohtë dhe reflektuese ju japin ndjenjën e fundit të freskisë

◆ Dizajni i fortë në formë Z e bën këtë tavolinë lojrash shumë të qëndrueshme dhe eliminon nevojën për shufra mbështetëse shtesë.

◆ Skajet e lakuara u japin krahëve dhe kyçeve të dorës hapësirë ​​për të pushuar, duke siguruar rehati gjatë punës dhe lojës.

◆ Skajet e lakuara u japin krahëve dhe kyçeve të dorës hapësirë ​​për të pushuar, duke siguruar rehati gjatë punës dhe lojës.

2022/04/01
Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Dërgoni kërkesën tuaj

    takim

IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj