Kufje lojërash MeeTion HP030 7.1 rrethues me dritë LED me dritë të pasme

Kufje lojërash MeeTion HP030 7.1 rrethues me dritë LED me dritë të pasme

1. Njësia e altoparlantëve audiofile: Duke përdorur një njësi altoparlanti 50 mm me besueshmëri të lartë, dalje të qëndrueshme, cilësi të qartë dhe të plotë të zërit, është e qartë të dëgjosh drejtimin e të shtënave dhe hapat. Qoftë në lojë apo në muzikë, ju mund të merrni tingullin më delikat dhe tingullin më cilësor, duke ju lejuar të merrni një sens më të lartë.
2. Kupat e veshit janë shumë të buta dhe komode. Ata mund të mbrojnë veshët tuaj me shumë butësi, të reduktojnë shumë zhurmën e jashtme, duke ju lejuar të fokusoheni në tingujt nga lojërat. Në këtë mënyrë, ju mund të dëgjoni tinguj shumë delikate në lojë dhe të njihni shumë mirë drejtimin e zërit, gjë që është shumë e rëndësishme për gjykimin tuaj në lojëra.
Në të njëjtën kohë, ju mund të dëgjoni tinguj me cilësi të lartë në muzikë, duke ju lejuar ta shijoni atë.
3. Mikrofoni për reduktimin e zhurmës: kjo është shumë e rëndësishme, pavarësisht nëse jeni në një bisedë normale apo duke folur me shokët tuaj të skuadrës në lojë, edhe nëse jeni në një mjedis të zhurmshëm, Teknologji e shkëlqyer e reduktimit të zhurmës për të reduktuar ndërhyrjen e tingujve të jashtëm.
4. Shirit i rregullueshëm i kokës: Madhësia e shiritit të kokës mund të rregullohet në mënyrë fleksibël sipas nevojave tuaja. Pra, mos u shqetësoni për madhësinë, do t'ju përshtatet shumë mirë në kokë. Në të njëjtën kohë, forca është e moderuar.

2022/05/04
Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Dërgoni kërkesën tuaj

takim

IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj