Karrige eSports e lojërave meeTion CHR16 Pink Cut

Karrige eSports e lojërave meeTion CHR16 Pink Cut

Numri i artikullit: MT-CHR16

Marka: MEETION

Ngjyra: Rozë

Disponueshmëria: Në magazinë

EAN: 6970344731905

Përshkrimi: Karrige lozonjare e lojërave rozë rrotulluese PU Rosa

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Dërgoni kërkesën tuaj
Veçoritë

Karrige E-Sport e lezetshme e lojërave rozë e lezetshme CHR16


◆ Kjo karrige e lezetshme E-sport lojërash, e ulur pa deformime. Sfungjer me densitet të lartë, me rikthim të lartë.

◆ Mbështetësja e kokës për të mbështetur qafën e lakuar. Mbështet peshën e kokës. Shpërndani forcën e shtyllës kurrizore dhe vazhdoni lojën pa stres.

◆ Mbështetësja e dorës me rrotullim 2D. Mund të ngrejë lart e poshtë rrotullohet majtas dhe djathtas. Mbështetni krahun për përshtatje më të rehatshme.

◆ Mbështetja e jastëkut të mesit. Përshtatje e përkryer me kthesën e pasme, përballon lehtësisht orë të gjata lojërash, zyrë, argëtim, etj.

◆ Gaming Chair MeeTion është funksion i rehatshëm dhe falas. Mund të rregullohet lirshëm sipas skenave të ndryshme.


      

Shfaqja e produktit


        
  
        
        
        
        
        
                
        

Parametrat

      
 Parametrat 


Lartësia e karriges124 cm
Gjerësia e sediljes53 cm
Gjerësia e krahut66 cm
Madhësia e mbështetëses53*81 cm (P*P)
Pesha17 kg
Baza

Me rrota garash të testuara 100,000 herë

Materiali sipërfaqësor50% PU+PVC
AksesorëQafa& jastëk mbrapa


IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj