Karrige lojërash për gara me masazh luksoz MeeTion CHR25

Karrige lojërash për gara me masazh luksoz MeeTion CHR25

MT-CHR25 është një karrige e ndryshme lojrash. Dizajn ergonomik dhe veshja e një jastëku masazhues të mesit; Mbështetësja e rregullueshme 180° dhe jastëkët e rehatshëm të këmbëve, në mënyrë që të mos ndiheni kurrë të lodhur kur luani lojëra, si në zyrë ashtu edhe në lojëra!


Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Dërgoni kërkesën tuaj

NgjyratVeçoritë

Karrige për lojëra masazhi me mbështetëse krahu 2D me mbështetëse këmbësh CHR25


5 ngjyra të disponueshme

I ulur pa deformime. Sfungjer me densitet të lartë, me rikthim të lartë.
Mbështetësja e kokës për të mbështetur qafën e lakuar. Mbështet peshën e kokës. Shpërndani forcën e shtyllës kurrizore dhe vazhdoni lojën pa stres.

Mbështetësja e dorës me rrotullim 2D. Mund të ngrejë lart e poshtë rrotullohet majtas dhe djathtas. Mbështetni krahun për përshtatje më të rehatshme.

Jastëk masazhi. Përshtatje e përkryer me kthesën e pasme, lehtësim i mirë për lojëra të gjata

Funksion i rehatshëm dhe pa pagesë. Mund të rregullohet lirshëm sipas skenave të ndryshme. Shtytja e dorezës mund të ndryshojë këndin. Të rehatshme dhe të këndshme.

 Dizajni i mbështetëses së këmbëve. Pa frikë për të luajtur ose punuar me orë të gjata, relaksoni këmbët tuaja për pushim më të mirë.


      

Shfaqja e produktit


        
  
        
        
        
        
        
        
        
        


Parametrat

      
 Parametrat 


Lartësia e karriges124 ~ 134 cm (e rregullueshme)
Gjerësia e sediljes56 cm
Gjerësia e krahut67 cm
Madhësia e mbështetëses55*83 cm (P*P)
Pesha20 kg
Baza

Këmbë najloni e zezë with rrota garash të testuara 100,000 herë

Materiali sipërfaqësorPëlhurë pambuku 
AksesorëJastëk i qafës& jastëk lumbal masazhIF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj