Meetion C500 periferikësh për lojëra kombinojnë miun dhe tastierën me kufje

Meetion C500 periferikësh për lojëra kombinojnë miun dhe tastierën me kufje

Kombinimi i miut dhe kufjeve të tastierës së lojërave Meetion C500 4 IN 1

1) Ndriçim i pasmë shumëngjyrësh me frymëmarrje. 2) Çelësa të rehatshëm dhe të butë, të përshtatshëm për lojtarë

3) Koha e funksionimit pa gabime, goditje: më shumë se 10 000 000.  4) 19 çelësa kundër fantazmave

5) E përputhshme me Windows XP/Vista/7/8/10, Mac OS. 6) 12 butona të shkurtoreve Fn për Multimedia, Internet, etj.  7) Ndërfaqja USB e veshur me ar".

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Dërgoni kërkesën tuaj
Veçoritë  

Kombinimi i miut dhe kufjeve të tastierës së lojërave Meetion C500 4 IN 1  


◆ Tastiera e lojërave          

1) Ndriçim i pasmë shumëngjyrësh me frymëmarrje.  2) Çelësa të rehatshëm dhe të butë, të përshtatshëm për lojtarë

3) Koha e funksionimit pa gabime, goditje: më shumë se 10 000 000.  4) 19 çelësa anti-ghosting

5) E përputhshme me Windows XP/Vista/7/8/10, Mac OS.   6) 12 butona të shkurtoreve Fn për Multimedia, Internet, etj.  7) Ndërfaqja USB e veshur me ar".


◆ Miu i lojërave           

1) Theksim i ndryshueshëm.  2) Dizajn simetrik ergonomik për dorën e djathtë/të majtë.  3) Prekje e butë, Dy butona shtesë navigimi (Përpara dhe Prapa).  4) Sensori optik preciz  A704.  5) Ndërprerës DPI, rezolucion: 800-3200  6) Koha e funksionimit pa gabime, goditje: më shumë se 3,000,000.  7) Përputhshmëria me OS: Windows XP/Vista/7/8/10.  8) Numri i tasteve: 7 + 1 (rrota lëvizëse).


◆ Kufje për lojëra       

1) Mbulesa të rehatshme të veshëve prej lëkure.  2) Shirit koke lëkure të rregullueshme.  3) Njësia stereo e cilësisë së zërit me besnikëri të lartë: Njësi altoparlanti Φ40mm, Ndjeshmëria 110db, Impedanca 32Ω, Frekuenca 20Hz~20KHz.  4) Mikrofoni me ndjeshmëri të lartë: Ndjeshmëri -58dB±3dB, Omini-drejtues, fuqia hyrëse 50mW. Kontrolluesi i volumit.  5) Lidhës audio stereo 2*3,5 mm.


◆ Mouse Pad për lojëra       

Sipërfaqe pëlhure për performancë të lartë. Mbrapa prej gome natyrale që nuk rrëshqet. Pajisja optike e miut për gjurmim të përmirësuar. Dimensionet: 320*240*5mm. Pesha: 150g.


Shfaqja e produktit ParametratSpecifikimet e tastierësSpecifikimet e miutSpecifikimet e kufjeve stereo të lojërave
Q-ty e çelësave104/105Q-ty e çelësave7 + 1 butonaNgjyrëE zezë
Paraqitja e tastierësSHBA/ARA/ESN/RURezolucioni800-3200 dpiFolësiφ40n
Q-ty e butonave të shkurtoreve12Shpejtësia maksimale e kuadrove4000 fpsNdjeshmëria120±3db
Përputhshmëria e OSWindows XP/Vista/7/8/10Shpejtësia maksimale e gjurmimit30 ipsImpedanca32 Ω
Koha e funksionimit pa gabimeMë shumë se 10 milionë herëNorma maksimale e votimit250 HzPërgjigja e frekuencës10-20,000 Hz
NdërfaqjaUSBNxitimi maksimal8 gMikrofoniGjithëdrejtues
Gjatësia e telit180 cmGjatësia e telit180 cmDiametri i njësisë së mikrofonitφ6.0±5.0mm
Dimensionet (P*H*L)përafërsisht: 480*218*38mmDimensionet (P*H*L)përafërsisht: 130*73*45 mmNdjeshmëria e mikrofonit-56±2db
Ndërfaqjafole stereo φ3.5 mm
Gjatësia e kabllit2±0.01m
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj