Meetion GM80 Gaming Mouse

Meetion GM80 Gaming Mouse

Mausi i lojërave mekanike Driver Lod i projektuar për lojëra elektronike në sport.

◆ Dizajni ergonomik: Ky maus ju përshtatet rehat nën pëllëmbën tuaj dhe nuk do të ndiheni të lodhur gjatë përdorimit të gjatë.

◆ 7 butona për funksione më të përshtatshme të lojës dhe mund të vendosni lirisht funksionin e butonave përmes softuerit të drejtuesit.

◆ 8 nivele të DPI të rregullueshme ofrojnë pozicionim të saktë dhe ju ndihmojnë të fitoni lojën.

◆ Efekti i ftohtë i ndriçimit LED, i cili do të dekorojë atmosferën luftarake të lojrave dhe do t'ju sjellë një përvojë të gjallë të lojës.

◆ Maus profesional për lojëra me kabllo USB 180 cm, lidh dhe luaj.

◆ Module të integruara të lëvizshme 4 copë, dhe ju mund ta rregulloni peshën lirisht.

◆ Kërkesat e sistemit: për Win XP/Win7/Win8/Win10/Vista, ose për IOS ose më të fundit.

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-755-23579736

faks:

+86-755-23579735

Faqja e internetit:

www.meetion.com

telefon:

+86-13631606691

Facebook:

MeeTion

YouTube:

MeetionTech

LinkedIn:

MeetionTech

Twitter:

MeetionTech

Pinterest:

MeetionTech

Instagram:

MeetionTech
Dërgoni kërkesën tuaj
Veçoritë  

Mausi i lojërave mekanike Driver Lod i projektuar për lojëra elektronike në sport

GM80

◆ Dizajni ergonomik: Ky maus ju përshtatet rehat nën pëllëmbën tuaj dhe nuk do të ndiheni të lodhur gjatë përdorimit të gjatë.

◆ 7 butona për funksione më të përshtatshme të lojës dhe mund të vendosni lirisht funksionin e butonave përmes softuerit të drejtuesit.

◆ 8 nivele të DPI të rregullueshme ofrojnë pozicionim të saktë dhe ju ndihmojnë të fitoni lojën.

◆ Efekti i ftohtë i ndriçimit LED, i cili do të dekorojë atmosferën luftarake të lojrave dhe do t'ju sjellë një përvojë të gjallë të lojës.

◆ Maus profesional për lojëra me kabllo USB 180 cm, lidh dhe luaj.

◆ Module të integruara të lëvizshme 4 copë, dhe ju mund ta rregulloni peshën lirisht.

◆ Kërkesat e sistemit: për Win XP/Win7/Win8/Win10/Vista, ose për IOS ose më të fundit.Shfaqja e produktit


High Resolution, Gaming Sensitive Response5 Million Times Long Service Life Of Micro Switch

The Natural Arc Design Accords With The Shape Of PalmsGame Multimedia Control Mode Switch, Four Dpi Transmission


 Parametrat


Numri i modelit.MT-GM80
UNË CADNS-3050
NgjyrëE zezë
Sasia e çelësit6 + 1 butona
Drita e pasmeRGB
CPI4000 dpi
Norma e votimit125~1000 Hz/ms
Shpejtësia e kornizësMaksimumi 6666 fps
Maks. Nxitimi20 g
Maks. Shpejtësia e Ndjekjes60 IP
Sistemi i pajtueshëmWin XP / Vista / 7 / 8 / 10
NdërfaqjaUSB
Gjatësia e Kabllit1,8±0,01m
Dimensionet140*91*38mm
Pesha175±5 g

IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj